reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Mum2Be czyli mamusie w ciazy.

Karolinko a umnie wszystko w porządeczku,Igorek rośnie:-).A ja już doszlam do siebie po cesarce,jeszcze mnie nieraz zaboli.Ale ogólnie jest już dobrze.Dziś jade na ściagniecie po bokach tych szwów. A ty masz tez po bokach takie sznureczki dwa,po lewej i prawej stronie?
 
reklama
anineczko, no ja mam nadzieje. chociaz tesciowa uwaza, ze oni mnie powinni juz polozyc teraz w piatek bo w poniedzialek to juz za pozno :-) (w ogole nie moze przezyc ze moge chodzic do 10 dni po terminie)

Gliwa, patrze na twojego Igorka i rety - jak ja zazdroszcze :-D chyba bede chodzic po ulicy i krasc maluchy dopoki sie moj nie urodzi :-D
 
hej. mam takie pytanko , już jestem po terminie 5 dni a wywołanie mam 21.08 i czy jeśli czuje ruchy dziecka mogę ściemnić że nie czuję i przyśpieszyć to wywołanie ?? wczoraj rano obudziłam się mokra (nie tak że łóżko było mokre czy coś ale jednak mokra wycierałam się kilka razy ale znów budziłam się mokra) byliśmy na usg i na wizycie u lekarza wczoraj ale lekarz stwierdził że to nie wody mi się sączą, no ale dzisiaj znowu to samo i to jeszcze z jakimś śluzem brązowo przezroczystym (czop mi już wyleciał kilka dni temu) kurcze dzisiaj mam wizytę i nie wiem co mam robić , wczoraj tak mnie krzyż bolał i krocze że myślałam że umrę nawet stać nie mogłam.

plisssss o odpowiedz ;-)
 
Gliwa ja nie mam sznureczkow hehemi rozpuszczalne zalozyli :-)
Beti sciemniaj,sciemniaj ile razy ja szlam na USG maly szalal a ja nic nie czulam :-D powiedz,ze nie czujesz ruchow i tyle... jak Ci udowodnia,ze tak nie jest?!
 
Beti-jak Cię podłączą pod ktg to i tak będą wiedzieć,że się rusza i czy wsio z Maluszkiem w porządku...ale te wody by mnie martwiły-jeśli faktycznie to"one"to lepiej żebyś w szpitalu była(dzieciątko bez wód może być 24h w brzuchu mamy-choć akurat mnie odeszły konkretnie i tak gdybym nie urodziła po kroplówach to chcieli przedłużyć o kolejne 24h:/)
 
Josia, na Boga, nie kradnij dzieci, jeszcze troszke ;) domyslam sie ze Tobie i Beti sie spieszy , bo ilez mozna.. Ja juz na tym etapie wychodze z sandalow :/

Z kolei ja w niedziele dostalam temperatury 38 stopni (wczesniej bylo 37,7 i wzroslo), zle sie czulam i krecilo mi sie w glowie i zimne dreszcze. Zadne przeziebienie czy grypa, nic. Zadzwonilismy do szpitala i kazali nam przyjechac. Wszystkie wyniki wyszly mi ok, malemu to cale ktg skakalo nawet do 216, wariat.. No i kazali mi zostac na noc bo bali sie infekcji, ktorej nigdzie nie widac, woleli mnie poobserwowac. Dali mi paracetamol i wsadzili do wyra. W nocy mokre, zimne poty i rano juz ok. Wiec mnie puscili do domu. No i po poludniu to samo, tyle ze juz 37,5 i od razu wzielam paracetamol. Taka sama reakcja w nocy i rano ok. Wiecej sie nie powtorzylo. Nie mam pojecia co to bylo, ale wystarchalismy sie nie na zarty. Slyszalyscie kiedys o czyms takim?? :eek:
 
Wiadomość od Beti223 :
' Agatka urodziła się o 11.18 czasu irlandzkiego z wagą 4215 g i na oko ma 56 cm. Jest śliczna, cudowna i podobna do tatusia. Już dwa razy jadła z cyca i teraz śpi. Jestem padnięta,ale co moje to moje'. Pozdrowienia dla ciotek z BB!

GRATULACJE BETI!!!!!!!!!!!!!!
 
reklama
Do góry