reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Mum2Be czyli mamusie w ciazy.

reklama
Witam :) ostatnio taka zalatana jestem ze nie mialam czasu nawet napisac... Widze ze o wieku piszecie, ja to chyba tu najmlodsza jestem hihi. Wczoraj zrobiłam pranko dla malego i dzisiaj chyba zaczne juz prasowac, ja juz mam prawie 33tydzien wiec juz chyba czas na to :) pozdrawiam goraco
 
dzien dobry


ja juz w sobote poprasowalam wszystkie malenkie rzeczy,bo chyba i tak przed porodem sie nie przeprowadze,wiec trza bylo zrobic.....najgorsze,ze znow musialam popakowac w worki,bo nie bede tego rozkladac ,jak zaraz trzeba bedzie sie pakowac wrrrrrrrrrrrrrrrrr.....nie lubie,jak tam cos mi w powietrzu wisi:wściekła/y:

poza tym po tescie na cukier w piatek juz do mnie dzwonili z maternity,ze mam wizyte w srode w innym szpitalu z lekarzem od cukrzycy,bo tak jak mowilam ,wyniki gorsze wyszly:wściekła/y: cos tak czuje,ze insuline mi dadza,bo dieta wynikow nie poprawila a nawet im blizej porodu tym gorzej sie robi:-( ech.......no nic....zobacze co mi powiedza w srode.......

milego dnia
 
dzien dobry


ja juz w sobote poprasowalam wszystkie malenkie rzeczy,bo chyba i tak przed porodem sie nie przeprowadze,wiec trza bylo zrobic.....najgorsze,ze znow musialam popakowac w worki,bo nie bede tego rozkladac ,jak zaraz trzeba bedzie sie pakowac wrrrrrrrrrrrrrrrrr.....nie lubie,jak tam cos mi w powietrzu wisi:wściekła/y:

poza tym po tescie na cukier w piatek juz do mnie dzwonili z maternity,ze mam wizyte w srode w innym szpitalu z lekarzem od cukrzycy,bo tak jak mowilam ,wyniki gorsze wyszly:wściekła/y: cos tak czuje,ze insuline mi dadza,bo dieta wynikow nie poprawila a nawet im blizej porodu tym gorzej sie robi:-( ech.......no nic....zobacze co mi powiedza w srode.......

milego dnia
Hej mamuski co za pogoda brrrrrrr,ja u siostry urzeduje wiec jakos brak czasu na czytanie ;))
aga wspolczuje ci strasznie z ta cukrzyca masakra jaks byc w ciazy i na takiej diecie chyba bym zwariowala :)
a jak piszecie o duzej rodzince to fajnie ja miec,moze za jakies pare lat znowu bede miala parcie na potomka kolejnego ale niewiem czy R bedzie tego samego zdania,ja stawiam na wpadke i to z blizniakami heeeeeee:))))R mi juz zapowiedzial ze jak sie tak nam przytrafi to zamieszka w pracy :))))i dobrze cale wyro moje yupiiiiii:)ok lece bo najmlodsze mnie wzywa:)
aaa tichonku kiedy masz wizyte u endo bo ja wciaz czekam na list od nich:)
 
agus[/B wspolczuje Ci z ta cukrzyca no,ale glowa do gory bedzie dobrze- jak to sie mowi jaknie urok to sraczka:szok:wiem sama po sobie.
Ja mam jednego brata i do tego 15 lat mlodszego( traktuje go jak moje dziecko :) ) moze dlatego nie mam tez parcia na jakas wielka gromadke dzieci :tak:.
Pozdrawiam
 
Ale żeby nie było,ze ja mam jakąś ochotkę Rodziców swoich naśladować-Daniel miał być ostatni...ale jak widać nie było nam pisane-natomiast teraz na tabletach nie zamierzamy poprzestawać(choć szczerze mówiąc ciągle gdzieś tam bardzo głęboko sobie myślę,a jak za 5lat mi się zachce-tfu,tfu;)))
Aga-no nie wiem czy jestem w stanie coś na pocieszenie napisać-kiepska sprawa,a ja mogę tylko trzymać kcoiuki żeby się nie pogarszało-głowa do góry!!!
 
Aga no kiszka z tą cukrzycą:baffled:I żeby się franca tak pogłębiała mimo diety:confused:Nieciekawie:dry:Dobrze,że już Ci niedużo do porodu zostało,oby tylko się w cukrzycę nieciązową nie przekształciło:baffled:Zdrówka życzę:tak:
Biola to może do nich zadzwoń bo być może zapomnieli o Tobie:confused:Ja miałam mieć wizytę w zeszły wtorek ale Radek ospę złapał i nie pojechałam,nie dodzwoniłam się też do szpitala,żeby wizytę przełożyć a już w czwartek był list od nich,że mam wizytę 26 lipca:tak:
 
reklama
AgaIrlandia qurde to nieckawie masz,wspolczuje Ci...a przy wczesniejszych ciazach tez mialas cukrzyce?

A co do rodzenstwa to ja mam dwoch braci i siostre :-)

no wlasnie nie mialam cukrzycy wczesniej....to znaczy z Maya juz na koniec mialam cukier w moczu ale wyniki na krzywa cukrowa mialam w porzadku,ale przy porodzie ja za duzy cukier mialam a Maya niedocukrzona sie urodzila,i jak sie okazalo to wlasnie cukrzyca byla:-(
no nic....musze poczekac do srody i zobaczyc co specjalista powie ....byle do porodu......
 
Do góry