reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mum2Be czyli mamusie w ciazy.

GASTONE NO JA 36 latek SKONCZYLAM w marcu:-D

i przytakuje Lubiczance, przy wiekszej ilosci dzieci jedno w ta czy druga strone nie ma znaczeniea wiekszego:)

ja choc zdrowa nie jestem i ciaze sa ryzykowne to walke podejmuje:) lubie duza rodzine i zawsze tak jakos fajniej jest.....wiadomo,ze lekko tez nie jest .ale kiedys super bedzie jak kazda do nas z rodzinami bedzie przychodzic:)bede miala gwarno .oj bede:-D

a tak poza tym w piatek znow test na cukier mialam.,....po niedzieli beda wyniki i na bank beda do mnie dzwonic.....mialam glukometr i mierzylam sobie sama,,.....ech.......chyba beda gorsze niz poprzednie....:zawstydzona/y:no nic....poczekamy zobaczymy........
 
reklama
Aga-oby jednak tak zle nie było-trzymam kciuki...co do rodzinki to ja z doświadczenia wiem jaka to radocha-każde Święta,uroczystości w gronie rodziny-dużej rodziny to najlepsze co mnie mogło spotkać(a jestem 9ta w kolejce:)))
 
Gdzie jestescie Dziewczęta??????????????????????????????????????? ?

ja niedawno wrocilam ze swoim J. z Tramore. niby wypoczeta a spiaca. w hotelu byl pub i jakas baba darla puche pol nocy wlasnie pod tym pubem. za wszelka cene probowala zwrocic na siebie uwage towarzystwa...

Lubiczanko - WOW. ja mam jednego brata. i wystarczyl mi za cale "stado" :-) ale trojke bym chyba chciala miec ;-)


jutro ide na badania kontrolne do szpitala. i znowu pewnie bede siedziala 2h zeby mi brzuch zmierzyli :-p
chociaz bede chciala pogadac z polozna.. o seksie. nie dosc, ze moje libido jest zerowe to jeszcze jak mi sie w koncu "zechce" to nic z tego bo boli jak cholera. wiec w ogole nie wiem czy do gina nie isc?
 
Gliwa-a widzę,że po tyle samo rodzeństwa nam Rodzice zaserwowali-ja mam 5braci i 3siostry:)))
Josia-kiepsko wyszło z tą baba,ale mam nadzieję,że i tak miło czas spędziliście:)Co do bólu,to czytałam,że to całkiem normalne...ale jeśli Cię to niepokoi to zapytaj najpierw może jutro na wizycie...co do chęci-miałam tak samo-ostatnio mi się poprawiło;)))
 
Aga ja bylam pewna ze ty mpj rocznik jestes!Hmmm..
No coz i tak nie wiele mlodsza jestem bo 34:-)

Gliwa pogratulowac wielkiej rodziny!Ale wam zazdroszcze.Ja mam brata ale kOntakty miedzy nami takie sobie.
Nie jest zle tylko moj brat ma druga zone i te jego kobity maja nie rowno pod sufitem i rodzina dla nich nic nie znaczy..
 
reklama
Gliwa-ja też na kontakty nie narzekam-są świetne:)Też się cieszę,że miałam to szczęście wychowywać się w takiej Rodzince-w takim klimacie:)
Gastone-ach ci bracia i ich nie zawsze fajne partnerki-skąd ja to znam;)))
Josia-udanej wizytki:)
 
Ostatnia edycja:
Do góry