reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Modna MAMA

Witam! jestem sierpniową mamą
biggrin.gif
Sprzedaję swoje ubrania ciążowe - zapraszam, zostało kilka par naprawdę fajnych spodni - zapraszam! Wszystkiego dobrego dziewczyny! Dużo zdrowia!
Ciążowe jeansy HM Mama jak nowe ! (2710114057) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.
 
reklama
Królowa Dramatu fajne spodenki

a ja wróciłam z weekendu z parą ślicznych sweterków. Nie ciążowe, ale pomieszczą na pewno nawet większy brzuszek. Ciepłe i ładne :)
 
Ja zakupiłam swoje pierwsze ciązowe spodnie-jeansy od razu mi wygodniej :tak:póki co 1 para wystarczy za miesiac może zakuipię jeszcze jakieś. A te spodnie z kokardk a fajne choć mam inny styl.:tak:
 
ja tez wlasnie wpadlam do pobliskiego h&m i kupilam spodnie ciazowe, zwylke, czarne legginsy i kurcze brzuch mi nagle taki wyskoczyl w tych spodniach, ze szok. a wczesniej mi sie wydawalo, ze brzuch maly i nic nie widac a tu zdziwko :-D ale niech babel rosnie i sie rozpycha, a co mi tam:-p
 
jeżeli chodzi o okrycie na zimę, to przymierzałam wczoraj w Happy Mum dwa płaszcze, które wydają się bardzo ciepłe:

Zobacz załącznik 502286Zobacz załącznik 502287 ten z ekspresami przymierzałam w kolorze czarnym. fajne w nim jest to, że ten panel na ekspresy można odpiąć i nosić go po ciąży :-)

kupiłam dziś ten płaszczyk z panelem w kolorze czarnym, bo w normalny już się nie dopinam. Przymierzałam znów ten szary z kokardką, ale dołożyli mi poduszkę na brzuch, który już jest dość sporawy, ale zdecydowanie będzie większy. To była tragedia. Moja mama dostała ataku śmiechu na mój widok. Oj wydaje mi się, że modelki na tych zdjęciach " nie są" w 9 miesiącu :-)
 
reklama
gnagna no niestety najczesciej to sa modelki w rozmiarze 34 a maja tylko podłożoną niewielką poduszeczke; dlatego nie ma co sie sugerowac obrazkiem, najlepiej przymierzyc samemu ;)

zdecydowałam sie na wszystkie 3 ;) mam nadzieje ze po porodzie tez sie przydadza
 
Do góry