reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Modna MAMA

reklama
Kupiłam spodnie ciążowe 40 i są na dwie mnie (przed ciążą miałam 36/38 rozmiar to pomyślałam że 40 to akurat jeden więcej) teraz zamówiłam rozmiar 36 i też dużo za duże... Już nie wiem jak kupować...
 
ja spodnie z h&m ciazowe kupilam rozmiar 34 i co ciekawe sa w sam raz, tylko gumka na brzuszku strasznie luzna... normalnie mam rozmiar 36 w porywach 38. A tu 34 :tak: i niech mi tesciowa powie jeszcze raz ze gruba jestem :wściekła/y:
 
Z ubraniami ciazowymi jest tak, ze teoretycznie kupujesz je w takim rozmiarze, jaki nosilas przed ciaza. Teoretycznie, bo wiadomo, ze rozmiarowka w roznych firmach jest inna. Ja dol mialam zawsze w rozmiarze 34-36 i tetaz tez msm spodnie z h&m w takich roxmiarach w zaleznosci od modelu. Happymum ma podobno zanizona numeracje, ale ich spodnice nadal mam w rozmiarze 34, plaszcz M, zeby na 100% statczyl do konca. Ja generalnie juz nie chce wiecej ciuchow ciazowych, choc mam ich niewiele. Teraz ogladam ciuszki dla coreczki, ale malo kupuje, bo dzidzia prawdopodobnie wda sie w ojca, ktory ma 190 cm i bardzo dlugie nogi. Wczoraj wyszlo mi na usg, ze kosci udowe sa o 5 dni do przodu w stosunku do wieku ciazy, a ogolnie mala tylko 2 dni starsza, wiec rozmiar 56 moze byc za maly :)
 
A ja dzisiaj odebrałam mini paczkę od żony kuzyna (mieszkają w Irlandii). Ich syn teraz skończył roczek a mamusia jeszcze ma swoje ciuchy ciążowe.. Mamy podobną figurę na szczęście ;-) Przesłała mi 3 pary spodni (2x Jeans , w tym jedne przecierane 1 para materiałowe , eleganckie na kancik). Spodnie juz przymierzyłam, te na kancik będą akuratne na święta Bożego Narodzenia, więc fajnie bo nie będę musiała kupować, przecierane prawie prawie, musialabym paseczek założyć bo odstają na 3-5 cm, ale w gumie akuratne :tak: Trzecie najlepsze , mam je własnie na sobie i są idealne. Jakbym w pupci nie przytyła za wiele to posłużą , bo bardzo wygodne a guma wiadomo rozciągliwa :-D Bardzo się ciesze z tej paczuszki bo już w obecnych leginsach i rajstopach 60 den ledwo co sie mieściłam. teraz będe miała co na pupcie włożyć i będzie przy okazji wygodnie :-)

Dostałaj jeszcze tuniczkę i 2 bluzeczki , ale takie do założenia na jakąś z długim rękawem .

Myślę , że spodni kupowac juz nie będe musiała. To co musze kupić to chociaż 1 pare leginsów ciążowych i rajstopy ciążowe ciepłe na zimę bo ja zmarzluch :rofl2: . Kilka tuniczek by sie przydało i chociaż z 5 bluzek z długim rękawem . Myslę , że na tym zakupy ciążowo-ciuchowe dla siebie zakończę .

Hmmmm ale się ciesze z tych spodni .... takie fajnie wygodne od razu lepiej się czuję :rofl2::rofl2:
 
reklama
NomiMalone zazdroszcze paczki w takim razie ;-) ja tez zmarzluch i u mnie cieple rajtuzy to mus w mrozy

ja w pierwszej ciazy chodzilam latem wiec spodnie mialam tylko jedne, rozmiar uniwersalny. tak to same getry i do tego tuniki. teraz zamowilam sobie 2 pary dzinow i ciekawa jestem czy beda dobre bo rozmiarowo 38, a ja mam 36... choc moze juz nie, dupsko w koncu rosnie ;-)
 
Do góry