reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Modna MAMA

Byłam tylko w jednym h&m i tam strasznie wybrany towar był. Były grube rajstopki, ale tylko jedna para, kosztowała około 30 zł i na dodatek jedyny rozmiar dostępny to L. Musze sie najwyraźniej wybrac do innego, badz czekac na nowa dostawę,
 
reklama
Jedyna rzeczą jakiej nigdy i przenigdy nie założe podczas ciazy to bluzki z nadrukiem typu: to chłopiec, dziewczynka, niedługo bede itd
 
Widzę że zaczynacie szaleć, ja dziś zaczęłam opróżniać szafę z za małych bluzeczek i okazało się że prawie wszystkie bo albo za ciasne albo za krótkie, a ja póki co skupiłam się na zakupie "dołów". no nic czas myśleć o bluzkach i swetrach.
Zakupy dla dzidzi nadal muszą czekać bo płeć nadal zagadką, no ale trudno, może nawet lepiej bo rzuciłabym się na te wszystkie dziecięce ubranka i na bluzeczki by mi zabrakło, a tak ten miesiąć jeszcze dla mnie :)
 
mikowata witaj w klubie:tak:
Ja nie planuję zakupów rzeczy typowo ciążowych. Jakoś zupełnie mi nie podchodzą te rzeczy, takie wielkie namioty mi się wydają. Chcę ubierać się w tych samych sklepach co do tej pory ew. kupować odpowiednio większe.
Największą moja zmorą to kurtka zimowa. Coś czuję, że w nią będę mieć największe problemy :/
 
reklama
Jak patrzę na ceny płaszczy i kurtek ciążowych to mi włosy na głowie dęba stają... Mam obiecaną od koleżanki dość ciepłą kurtkę, którą nosiła w ciąży ( faktycznie, jest dość szeroka), ale na jakieś wielkie mrozy niestety nie jestem przygotowana...
 
Do góry