reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Modna MAMA

reklama
Mój ostatni lumpkowy łów ;p na żywo są ciemniejsze. Teraz jestem na etapie szukania bawełnianych bluzek z długim rękawem/
IMG_2010.jpg
 
cześć dziewczynki :-) ja jestem absolutnie zawiedziona ciuchami ciążowymi z H&M. Od 3 tygodni nie mieszczę się już w moje spodnie i spódnice. Cóż rozmiar 34 pozostanie już chyba na stałe wspomnieniem. Mam straszne ssanie, nie wychodzę z kuchni, marynarki i obcisłe kurteczki też robią się ciasnawe. Weszłam sobie na stronę H&M i stwierdziłam, że wygląda to obiecująco. Niestety w rzeczywistości nie ma tych ciuchów w sklepie :no:, a te które są wyglądają jak szmaty. Kupiłam sobie u nich 3 pary spodni. Z jeansów jestem bardzo zadowolona, musiałam tylko je skrócić. Noszę je i do tej pory nic się nie wydarzyło, chociaż na metce ciemnych rurek było ostrzeżenie, że mogą zabarwiać jasne meble :szok: Napaliłam się na ich zimowy płaszczyk, bo cena niższa niż u konkurencji i przeczytałam, że ma dość dużą zawartość wełny (dziś nie widzę go już na stronie internetowej), ale w rzeczywistości wygląda jakby był z takiej watoliny - cienki i co dziwne - wszystkie były masakrycznie pogniecione ... Zastanawiam się jeszcze nad płaszczami z Happy Mum, chociaż są droższe i mają mniej wełny. Czy któraś z Was w poprzedniej ciąży nosiła ich płaszcze, albo widziała je już na żywo?
 
Ja chyba też będę musiała pomyśleć nad jakimiś spodniami ciążowymi, bo biodra mi się poszerzyły i z 3 par moich spodni wchodzę tylko w jedne :dry: W pierwszej ciąży nie miałam tak, a spodnie ciążowe założyłam na sam koniec.
 
gnagna mi w poprzedniej ciąży było mi dość ciepło i chodziłam w moim normalnym płaszczu, ale rozpiętym;-) ale sam w sobie ma taki krój, że jest dość szeroki w pasie bo od środka się go ściąga sznureczkami, żeby talia była zaznaczona, więc nie kupowałam żadnego nowego



zastanawiam się nad takimi spodniami

SPODNIE OGRODNICZKI CIĄŻOWE JEANS CIĄŻA L 40 (2629425203) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

i taką bluzką

BLUZKA CIĄŻOWA i DO KARMIENIA RĘKAW 3/4 bc121 L/XL (2645376146) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

co o nich sądzicie?
 

bluzka ma fajny krój ale jest z jakiegoś micropoliestru, a mnie jest niestety w tych wszystkich sztucznych tkaninach zimno ...

wczoraj spotkałam sąsiadkę, która urodziła 10 dni temu i dotarło do mnie, że ten brzuch to tak zaraz po porodzie nie znika i trzeba mieć bluzki, w których da się karmić ...

możecie polecić mi jakieś staniki na ciążę? mój problem polega na tym, że pod biustem mam 70 cm a miseczki przed ciążą D i ciężko znaleźć większe dla tego obwodu. Już w drugim miesiącu zrobiły się za małe i nosiłam 75D, ale teraz one też już nie są wygodne w miseczkach, a pod biustem nadal luźne ... ile te piersi mogą mi jeszcze urosnąć???? nie chcę wydawać majątku na bieliznę, która za dwa miesiące znów będzie za mała :no:
 
reklama
bluzka ma fajny krój ale jest z jakiegoś micropoliestru, a mnie jest niestety w tych wszystkich sztucznych tkaninach zimno ...

wczoraj spotkałam sąsiadkę, która urodziła 10 dni temu i dotarło do mnie, że ten brzuch to tak zaraz po porodzie nie znika i trzeba mieć bluzki, w których da się karmić ...

możecie polecić mi jakieś staniki na ciążę? mój problem polega na tym, że pod biustem mam 70 cm a miseczki przed ciążą D i ciężko znaleźć większe dla tego obwodu. Już w drugim miesiącu zrobiły się za małe i nosiłam 75D, ale teraz one też już nie są wygodne w miseczkach, a pod biustem nadal luźne ... ile te piersi mogą mi jeszcze urosnąć???? nie chcę wydawać majątku na bieliznę, która za dwa miesiące znów będzie za mała :no:

Fajne są takie a'la sportowe staniki, ja kupiłam coś podobnego miesiąc temu i jest naprawdę ok, dopasowuje się i nigdzie mnie nie uciska HannaStyle CIĄŻOWY BEZSZWOWY BIUSTONOSZ ZAPINANY (2629500165) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.
 
Do góry