reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Modna MAMA

reklama
Dziewczyny z Krakowa i okolic - byłam dzisiaj w Mothercare w Galerii kazimierz i jest 20% zniżki na spodnie i spódnice!! Wybór niewielki :baffled: ale może coś wybierzecie!! Ja kupiłam klasyczne pseudo legginsowe jeansy z niskim stanem i gumką szeroką, do tuniki i kozaków jak znalazł:)
 
Dziewczyny z Krakowa i okolic - byłam dzisiaj w Mothercare w Galerii kazimierz i jest 20% zniżki na spodnie i spódnice!! Wybór niewielki :baffled: ale może coś wybierzecie!! Ja kupiłam klasyczne pseudo legginsowe jeansy z niskim stanem i gumką szeroką, do tuniki i kozaków jak znalazł:)

W Warszawskich też ta zniżka na spodnie więc chyba we wszystkich obowiązuje, ja przymierzałam ale mnie ta gumka pod brzuch uwiera strasznie, jednak odpowiadają mi bardziej te z gumką na brzuch. Fakt H&M rozczarowujący, choć stwierdzam że kolekcja ciążowa w każdym sklepie jest inna, dziś udało mi się upolować fajne dżinsy ala alladynki za 79zł i obkupiłam się w rajstopy ciążowe, w H&M chyba najlepsze ceny mają, 29,90 za 2 pary kryjących czarnych, w innych punktach koło 20-30 za 1 szt.
Kurtek brak i w H&M i mothercare żadnej kurtki ani brzydkiej ani ładnej, a tak się nastawiłam że może coś znajdę. Jedynie w HM płaszczyk był jeden.
Mimo braku kurtek zakupy udane kupiłam jeszcze świetne jesienne butki, mąż zafundował mi perfumy i miło zaskoczył mnie zerkając na dziecięce ubranka :)


03.2013 stanik fajny jednak ja jestem właścicielką obfitego biustu i muszę mieć szersze zapięcie żeby dobrze było podtrzymany.
banankowa bluzeczka bardzo fajna ale faktycznie ważne aby zwracać uwagę na skład. Ogrodniczki to kwestia gustu ja jakoś nie jestem wielbicielką ale jak była na warsztatach dla kobiet w ciąży kilka dziewczyn miało i wyglądały fajnie.
A i zapomniała się pochwalić upolowałam wczoraj koszulę w odzieży używanej z kolekcji H&M mama nową za 10 zł w i dwie świetne koszulki za kolejne 10. Takie zakupy lubię najbardziej.
 
Ostatnia edycja:
trytytka ja dziś odwiedziłam h&m w galerii krakowskiej, zeby sobie pooglądać co mają, bo jak na razie to dla mnie za wcześno żeby kupować coś ciążowego. i się ogromnie zdziwiłam w pozytywnym sensie. masa spodni, bluzek, swetrów. jest w czym wybierać. za to w c&a nie mogłam znaleźć działu ciążowego.
 
lilikasia ja albo oślepłam albo w kazimierz w h&m nie ma jako takiego działu mama:( jutro może wybiorę się do M1 albo skoro mówisz, że w krakowskiej duży wybór to też zachaczę:D
 
banankowa fajna bluzka, juz ja widzialam wczesniej inawet zastanawialam sie czy nie kupic. ale nie wiem czy to faktycznie takie wygodne do karmienia..
 
O rany, temat kurtki na zime to mnie przeraża. Kurtek jest pełno i spokojnie bym coś sobie wybrała ale biorąc pod uwage że musze jeszcze nie tylko siebie w niej zmieścić to robi sie tragedia. U mnie w mieście nie znam żadnych sklepów z ciążową odzieżą oprócz H&M mama, a tam reptem płaszczyk i jakaś byle jaka kurtka. Na internecie tez nic nie znalazłam chociaz może i nie umiem szukać. Na jesień mam płaszczyk i to nawet ciażowy, w sumie z zeszłego roku ale kupiłam sobie taki odcinany w talii z paskiem w tym miejscu wiązanym i akurat brzuch mi sie zaczyna pod tym paskiem a na dole jest rozszerzany i to tak sporo jak spódniczka taka. Buty sobie upatrzyłam w ccc na jesień, jeszcze nie kupiłam może jutro sie wybiore je zobaczeć bo póki co widziałam je tylko na necie, coś takiego : Katalog: Ona / 3024 / 305846 , fajne są bo wyglądają jak zamszowe a takie nie są więc nie będą przesiakać, no i ciemno szary mam płaszczyk wiec będą pasować, jedyne to boje sie że okażą sie mega wysokie, na podwyższeniu mogą być ale na wielkiej koturnie nie chce bo nie lubie za wysokich butów. W ogóle na jesień mam szał na beże i złoto, upatrzyłam sobie taki wełniany sweterek za pupe w koloże beż ze złotą nitką, coś jak ten: http://i.pinger.pl/pgr46/80dde02e0024e2104f022f41/DSC01943A.jpg tylko tych łokci złotych chyba nie miał, po taniości za chyba ok 50 zł więc już sie na niego napaliłam :-p:-p aa i jeszcze kontynuując mój szał na złoto widziałam super szalik na teraz w orsay , kolejna rzecz którą musze mieć, idealnie go widze z moim płaszczykiem butami itd. no i sie błyszczy :-) ORSAY GmbH - ORSAY Shop - shopping around the clock nie wiem tylko czy beżowy czy ten szary ale to wyjdzie w praniu :rofl2: skąd ja tylko na wszystko pieniądze wezme :-p jutro jeszcze wizyte u gina mam, pewnie zawoła ze dwie stówki ... :sorry:
 
Ostatnia edycja:
Ciazowe legginsy kupuje w h&m, 2 pary za niecałe 30 zł (o ile dobrze pamietam. Za to rajstopy hurtowo kupuje na allegro...przy duzej ilości placi sie mniej za przesyłkę, a więc i rajstopki (nawet te bardzo grube) wychodzą o wiele taniej niz w jakims sklepie typu h&m
 
reklama
mikowata ja widzialam w h&m 2xpara grubych rajstop za niecale 40 zl. kupie takie na pewno bo w zimie sie na pewno przydadza
 
Do góry