reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Moderrrratorniaaa:)

reklama
Zeby wrocic do konkretow - Suzi, czy moglabyc w tym watku krotko napisac, na czym polegala twoja rola i czy duzo pracy trzeba bylo wlozyc. Dylematow i porzadkowania przy klotniach za wiele chyba nie bylo, ale jak np. przeklejania postow do wlasciwych watkow, reklamy to latwo, bo mozna czytajac forum kliknac usun i nie kosztuje to dodatkowego czasu.

Ja juz sie nie wymigam od tej fuchy, ale twoj post moze pomoc ewentualnym po chichu wahajacym sie kandydatkom.
Wikasik gratuluję !!!!!

Kasowanie też nie jest taką prostą sprawą ,bo za każdym kasowaniem każdego posta trzeba się logować na nowo i potwierdzać usunięcie ;-);-)
To tak dla pocieszenia na początek :-D:-D:-D:-D:-D

W związku z tym ,że chciałam razem z Suzi jako moda pomocniczego pieszczoszkę i również przyczyniłam się w ten sposób do całego sporu rezygnuję z funkcji moderatora....
Na początek jestem do pomocy na GG ,gdyby ktoś potrzebował....

Sylwia miała mnie zastąpić lub Suzi w momencie gdyby którejś z nas na dłużej nie było tak jak np: teraz mnie ,bo byłam na pielgrzymce do Częstochowy...

Miałam Wam wszystko wyjaśnić po moim powrocie ,ale jak widać nie zdążyłam...:sorry::sorry:
Trudno -stało się tak -jak się stało i nic tego nie zmieni :no:

Ja mam dość .:baffled:
Nawet mi się tego wszystkiego czytać nie chce ,bo zbyt przykro mi się robi...
Nowym modom życzę powodzenia i owocnej pracy :tak::tak::-):-)
A ja się cieszę ,że już tej "smietanki " spijać nie muszę.
 
Wikasik gratuluję.Suzi sory ale do nadal nie kumam jak się nowe tematy zakłada niech inni zakładają ja jestem stara ,zgrzybiała i na wpół oślepła:eek::-):tak::-D;-)
 
nie bylo mnie przez tydzien a widze, ze tu zaszlo sporo zmian. Bardzo sie ciesze, ze wikasik zostala nowym moderatorem - dziewczyna jest zrownowazona, niekonkfliktowa i ogolnie sympatyczna :-) Nie mialam jak oddac swojego glosu (bylby oczywiscie na TAK), bo bylam w bezinternetowej gluszy ale teraz moge szczerze Ci, wikasik, pogratulowac :-)
 
Dziewczyny, juz mialam o tym napisac dawno, ale jakos odkladalam, ale teraz juz czas, jako ze widze scisla zaleznosc miedzy porami roku i ruchem na forum - was coraz wiecej, a mnie mniej ;)
Dziekuje, ze jestescie grzeczne, piszecie przewaznie na temat.
Odnosnie formuly moderowania, prosze o wspolprace. Jesli widzicie, ze cos jest nie tak, trzeba przeniesc, pozamiatac, dajcie mi znac na priva - temat, strona i w czym rzecz. Jesli sama przeoczylam, to zobacze, ocenie i zmienie, chyba ze uznam zeby jednak zostawic bez zmian. Juz zreszta pare z was przesylalo mi takie wiadomosci - za co dziekuje.
 
reklama
Dziewczyny, usunelam watek z ostatnia klotnia. Jednak ja nadal go widze i moge w kazdej chwili przywrocic, wiec strzezcie sie, by sie nie trzeba bylo wstydzic, gdy sie w nim gwiazda zostanie :szok:
 
Do góry