reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mocne krwawienie w 7 tygodniu ciazy bliźniaczej

Ania899

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
14 Luty 2020
Postów
49
Hejka

Mam wielki problem, we wtorek mam wizytę ale dzisiaj dostałam dość dużego krwawienie. Jestem w ciazy bliźniaczej, jednak jedno serduszko na ostatnim usg slabo biło, nie wiem czy to przez to.
Małe krwawienia zdążają mi się już od dwóch tygodni ale były nie dość intensywne i na każdym usg było dobrze.

Czy u was tez występowały duże krwawienia? I było Ok?
 
reklama
Szpital!!!!!
Z calym szacunkiem do Ciebie, ale jakiej odpowiedzi oczekujesz na forum? Że u kogoś też wystąpiło krwawienie i wszystko skończyło się dobrze? Czy ktokolwiek da Ci gwarancję, że u Ciebie też tak będzie? Jeśli krwawisz to trzeba natychmiast jechać na IP. Może się okaże, że to nic takiego i tego Ci z całego serca życzę, ale lekarz musi Cię zbadać, żebyś miała pewność skąd krwawienie!
 
Jedz na szpital.
Ja też byłam w ciąży bliźniaczej i w 7 tygodniu wystąpiło niewielkie krwawienie.
Nie chce Cię straszyć ale jedz jak najszybciej
 
reklama
Hejka

Mam wielki problem, we wtorek mam wizytę ale dzisiaj dostałam dość dużego krwawienie. Jestem w ciazy bliźniaczej, jednak jedno serduszko na ostatnim usg slabo biło, nie wiem czy to przez to.
Małe krwawienia zdążają mi się już od dwóch tygodni ale były nie dość intensywne i na każdym usg było dobrze.

Czy u was tez występowały duże krwawienia? I było Ok?
I jak?
 
Do góry