reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

mniam, mniam

bosche dziewczyny! gdyby Mikołaj mi się dusił, padłabym obok niego, tego jestem pewna...

margot, ja mam wielką chęć spróbować szpinaku, bo ostatnio to fakttycznie jadłam go w przedszkolu
a wspomnienia? dokładnie takie jak opisałaś...
a jak się powinno przyrządzać szpinak?
 
reklama
Magdabial na pewno bys nie padla, tylko bys doskonale wiedziala co robic.
A co do szpinaku, to tez nie za bardzo znam ten smak. Raczej kojarzy mi sie z placzem :mad: Jak bylam do niego zmuszana.
 
Elcia i Toja strasznei ale dobrze ze opanowałyscie sytuacje ja tez bym najprawdopodobnie lezała juz plackiem na ziemi ::) ;D
 
margot pisze:
Co do szpinaku to myślę, że tyle osób go nie lubi, bo ma złe wspomnienia z przedszkola, w ogóle szpinak "po polsku" to wg mnie ohydna rozgotowana breja, która wygląda i smakuje (domyślam się!) jak krowi placek...
a mnie kojarzy się ze smółką... he he he! pierwszego dnia po porodzie dostałam na obiad właśnie taki rozgotowany szpinak zamiast surówki! i wtedy Groszek zrobił kupkę... identyczna była! feee!

a na ten makaronik to ja się piszę!

Elcia! boshe! nie wiem kiedy mu teraz dam coś "dorosłego" do jedzenia!
 
loli my od początku zabawiamy przy jedzeniu...różnie bywało. a teraz najlepiej wychodzi jak mały siedzi w krzesełku i "czyta " gazetę i od czasu do czasu łaskawie otwiera gębę i nawet na mnie nie patrzy i nie patrzy co mu do buzi leci tylko zajada, po gazecie jest cała seria zabawek, klockami stuka, wkłada jednego do drugiego, oczywiście sitka kuchenne i lejek i łyżkę do robienia gałek też przerabiamy i jak już nic nie pomaga to znaczy, że jest najedzony ::)
 
reklama
DESER Z BOBOFRUTA

1\2 butelki bobo fruta
1 łyżeczka płaska cukru
1 łyżeczka czubata mąki ziemniaczanej
50-60 ml wody

Wodę mieszamy z cukrem i mąką, dodajemy sok, mieszamy ,zagotowujemy

SMACZNEGO
 
Do góry