reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Młode mamy-przyszłe i obecne-WĄTEK GŁÓWNY!

Milena trzymam kciuki za prace ;p własnie kiedy ta wiosna?! u nas pada deszcz ;/ siedzimy i sie nudzimy. Ugotowalam pomidorowa ale julka zatyka nos i twierdzi ze fuj haha ;]
 
reklama
23may hehe dzieci to maja pomysły :-D

U nas niby nie pada nic, na dworze chlapa bo bialo wciąż i 5 stopni :p
Ponoc po 15 ma byc wiosna a w nastepnym tyg przedwiośnie... zobaczymy:sorry2:
 
Liza nie znasz, ale poznasz ;-) Dolne dwie dość długo się wybijały. A teraz ledwo rano się zorientowałam że jest kreska , już stuka i go widac może będzie szybciej. A marudna jest , choć póki co jeszcze żelu nie użyłam więc jest super..

Na temat pogody się nie wypowiadam ..
23may najwidoczniej kiepska z Ciebie kucharka
 
Milenaaa no mam nadzieje :-)


Teraz mam chwilke, siedze tylko z Mikim a starszaki do babci poszły pewnie do wieczora :-)
Zaraz chyba poloze sie z książką i poczytam ;-)
 
Liza Elwis to labrador??
Milena do ktorego MC w Krakowie go wysylaja?? :) &&& za zdobycie pracy. Na dlugo masz zamiar leciec do Irlandii?
23may pogoda tragedia -.- kupilam sobie ostatnio ramoneske, wsumie to nie wiem po co jak dalej w zimowce smigam.
Patigdynia w ktorych miejscach masz tatuaze jesli mozna wiedziec? Bo ja bym chciala na nadgarstku imie mojego A., i gdzies imie i date urodzenia Nikoli ale jeszcze nie wiem gdzie. I moze na stopie cosik
 
U nas słonecznie i wiosennie, piękna pogoda Wiosnę czuć!:tak: w końcu! Dzisiaj załatwiliśmy lokal na chrzciny wszystko zapłacone, tylko czekać na 14.04 :) Nawet sprawiłam sobie z tej okazji buty :tak: tylko musze nauczyć się w nich chodzic do tego czasu bo mają spory obcas.

Tatuaze to jeden na łopatce a drugi na brzuchu, blisko biodra. Teraz chce mieć na karku imiona i daty urodzin dzieci.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
liza witaj:)

co do tatuaży też zamierzam zrobić ale narazie nie mam kiedy a chce za uchem albo na karku. moja siostra w czerwcu bedzie miala 18lat a dwa mc temu zrobiła tatuaż na żebrach, ale jej to robił po znajomości i tylko 30zl wziął.

Nikola w nocy nam się dusila ale opanowalismy sytuacje. szkoda mi jej bo biedulka ciężko oddycha i jeśc nie da rady
 
pizza za mna chodz ;/

adrian gra z kolegami.. czyli wieczor same spedzamy ;/ jest cos w tv dzis fajnego ??

co do tatuazy to ja tez chce sobie zrobic, ale to tylko plany i pewnie na planach sie skonczy

dominisia to co to za szkola ze tak negatywnie nastawieni do dzieci?..u mnie czesto sie pytaja o mała i wgl
 
reklama
Co do tatuaży każdy wie że mam jeden . i plan na 2gi ... ;)) I też mam po znajomości za free razem z kolczykami i tym podobnymi ; ))

Paulina źle mnie zrozumiałaś .. Był na spotkaniu O PRACE u nas w mcdonaldzie ;)) A w krakowie będą stawiać taki drewniany domek .. No o ile P się sprawdzi ;PP

Patigdynia ''Jeśli użytkownik chce coś dodać do wcześniej wysłanej wypowiedzi powinien użyć opcji EDYTUJ a nie pisać kolejnego posta pod swoim wcześniejszym. Wyjątkiem od reguły jest sytuacja gdy od poprzedniego wysłania posta minęło co najmniej 60 minut i nikt nie odpisał w międzyczasie.'' .....
Na przyszłość staraj się nie pisać posta pod postem , będzie uważane to jako nabijanie postów .
:tak:

U mnie w szkole też byli dobrze nastawieni do matek,przyszłych matek i do dzieci ;)) Czasem rozmawiam z wychowawczynią przez tell ;))
 
Do góry