reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Młode mamy-przyszłe i obecne-WĄTEK GŁÓWNY!

Milena-ją mam silver cross pop, bo zabiera mało miejsca i wygodnie się prowadzi... to tutaj dosyć popularny wózek i jest mało awaryjny... jedyny minus to brak tacki dla dziecka ale m8zna dokupić... a twój jest naprawdę fajny
 
reklama
Renata ... nie wiem czy tylko ją obgadywałaś ale non stop coś o kims pisałaś .. a to o sasiadce która przez płot niby wam zagladała na podwórko.... a to o jakims koledze co w chlweiku się chował jak mu żona rodziła... coś o placu zabaw ze dziecko nie mówi jakieś... skąd ja mam wiedzieć cxzy to ciagle było o tej samej czy znów o kimś nowym
pisałam Ci kiedyś... że z Twoich opowiaddań wynilka ze wszyscy to jak za komunę żyją tam u was.... a Ty swiatowa kobieta wszechwiedząca , dobrze wychowująca dzieci , trzeźwo myśląca... no ideał jak się patrzy....
i nie mówie że sama tcyh słów użyłas bo tak się przed tym wzbraniasz.... bo jasne że nikt o sobie nie napisze "jestem ideałem" tylko lepiej oczernić cała okolicę żeby wyjść na najlepszego...

koniec tematu bo Ty nawet nie rozumiesz co sama piszesz z tego co widze :-)

no i masz rację ... wtedy już jak została Ci zwrócona uwaga przestałąs tak objeżdżać ludzi i się pohamowałaś .... i fajnie bo milej się czytało..
ale nie wiem po jakiego grzyba wracałaś po latach do tego że Ci zwróciłam kiedyś tam uwagę że obgadujesz ludzi? nie wiem co cociałas tym pokazać :-) i nie obchodzi mnie , ale uzyłaś tego w złym momencie ... dlatego się uczepiłam.... bo gdybyś napisała"ciągle pisałam o tej dziewczyne że aż Vi zwróciła mi uwagę" to spoko .. przyznałabym rację...
ale Ty napisałaś tak jakbyś miała zakaz mówienia czegokolwiek ....

MIlena ma racjęz tym właśnie że ciagle pisałas o kim ,... i to jest plotkowanie ... a my siedząc na forum opowadałyśmy o swoim życiu o zakupach spacerach , zabawach z dziećmi ... a nie ciągle " kto co zrobił u mnie na wsi" .... i jaka to dziwna matka
wybacz ale sama wygladałaś wtedy na taką "sąsiadkę która patrzy przez płot i plotkuje później"

o i Milena napisała ładniew w sktrócie to co ja próbuję Ci cały czas wytłumaczuć...
i zgadzam się czas to zakończyć bo mi sie już nie chce pisac na ten beznadziejny temat :-)

happy pokaż ten wózeczek :-)
 
hej hej,

ależ pogoda brr u nas dziś znowu śnieg sypie aj, mała znowu katar ma lipa:(

milena ależ ta twoja Natalcia śliczniusia:)

świeta świeta i po świetach nie było tak źle gości caly dom wesoło było, Nikola z dzieciakami tak się wybawila że szok he. uwielbia dzieci ale niestety żadko ma kontakt z innymi dziecmi a szkoda:(
ależ wczoraj źle sie czułam matko, w poniedzialek wieczorkiem wypilam troszke ze szwagierką (a daaawno juz nie piłam hihi) i mialam mega kacorka he:)
dziś jest już lepiej, mala spi biore się za sprzątanie he:)

a kolo naszej wioski tzn pare km w innej wiosce przylecialy jakiś czas temu bociany i biedulki marzna tylko az szkoda ich niech ta wiosna szybciej przychodzi:)
 
Chętnie bym coś dodała. ale język za zęby . :baffled: KONIEC TEMATU .


Moją bohaterkę swędzą dziąsła , że nawet na organkach gra zębami ;PP hahaha
 
Mój synek śpi, obiad mam już zrobiony, a mieszkanie posorzatane, byłam z małym dziś u lekarza bo mocno kaszlal ale płuca i oskrzela ma czyste. dzisiaj mam wolne i chciałam jechać do fryzjera ale nie mam co z małym zrobić więc m8ze w poniedziałek pojadę..l
 
Nonek gratulacje. I czesc.


Milena nie uczepilam sie zadnej Vi ani nikogo innego.jakas glupia klutnia z tego wynikla. Nic wspomniec nie mozna ze ktoś kiedyś cos napisal, bo zaraz wielke halo sie robi.Niewiem czy na calym tu forum tak jest czy tylko w tym wątku, ale ok.. niech bedzie. Dla mnie koniec tematu.
 
reklama
Jestem Iwona, mam 22 lata jestem z Krakowa. Tak jak widać jestem w poczatkowej ciązy, jak narazie czuje się dobrze, jestem po pierwszym usg widziałam pęcherzyk. 12 kwietnia mam drugie usg ma bić sreduszko już nie mogę się doczekac. Jestem taka szczęsliwa !!!!!
 
Do góry