reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Młode mamy-przyszłe i obecne-WĄTEK GŁÓWNY!

hmmmm, ja sie smaruje czym popadnie, ale wiem ze niektore maja straszne reakacje alergiczne.
Smarowalas sie nim kiedys ?

Lolkak wspolczuje bardzo choroby. zycze duzo zdrowka!
 
reklama
Lana
a wiec tak mam krwawienia prawie tydz. na poczatku byly duze ale teraz sa o wiele miejsze do tego lekarza chodze od pocztaku ciazy no bylam u niego tydz temu i dzis tez ide i naprawde nie masz sie o co kochana martwic :*
 
no ja dostalam zastrzyki wiesz do miesniowo no mam lozysko przodujace boczne czy cos takiego jak dzis nie dam rady to jutro wejde rano na komputer i powiem co i jak bo nie wiem czy bede na silach
 
Dzien dobry Mamuski ;-)
Wszystkiego najlepszego dla naszych Skarbenkow :-)
Zupka,a Ty gdzie mieszkasz ze lalo u Ciebie ostatnie 2tyg. czyzby z Uk?
 
Zupka wit. A zawarta w praktycznie każdym balsamie do ciała jest bardzo szkodliwa dla dziecka! jej przedawkowanie może powodować groźne upośledzienia! radzę uważać.....
W każdym kraju są specjale kosmetyki dla kobiet w ciąży, nie bez potrzeby stworzone!



Dzieciorki kochane wszystkiego najlepszego z okazji Waszego święta! :*
 
Kiedy czułam, że odpuszczam sobie nas,
Odwróciłeś się i dałeś mi poczuć swój ostatni dotyk
który sprawia, że wszystko wydaje się lepsze
I nawet wtedy moje oczy miały się lepiej
Więc zagubiona chcę cię zapytać czy mnie kochasz
Ale nie chcę, żeby postrzegł mnie jako słabą
Może byłam kalifornijskim marzeniem..........
podoba mi sie to:)
 
reklama
witam wszystkie mamusie:-) wszystkiego najlepszego dla naszych maluchów:-) moja dzidzia to dziś o 4 rano damagała się prezentów z okazji swojego święta bo za nic w świecie nie dała mi spać tylko fikołki robił:-D czy wasze maleństwa też tak rozrabiają z samego rana?
 
Do góry