reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Młode mamy-przyszłe i obecne-WĄTEK GŁÓWNY!

anetka -no wiesz... a ja się pojawiam, jak ty przychodzisz :-D

mlodamamusia18 -trzymam kciuki żeby jutro się coś ruszyło ;-)

co za upał... okno otwarte, a w chałupie i tak zaduch jak jasna ... :nerd:
 
reklama
Moj synek juz spi, M wyprawiony do pracy, posiedze troszke na kompie i ide do wyrka:-)
Jak jest u Was ze spaniem? U mnie poki co super!
 
Ech zazdroszcze Wam tego ciepelka, u nas ostatnie 2 tyg. bylo zimno brrr. Dzisiaj sie troche wypogodzilo..zobaczymy jak to dalej bedzie;-)
 
Cześc dziewczyny:-)

Chyba coś się u mnie ruszyło... Skurcze co 5-7min od 5:30, zbieram się właśnie do szpitala.... Zobaczymy co nam powiedzą... 3majcie kciuczki:-*
 
klaudix powodzenia!!

Liza gratuluje zabkow Mikiego! ida jak szalone :tak:

Niunia daj znac jak u lekarza. O ktorej masz wizyte?

witam wszystkie nowe mamy, a raczej te ktorych nie znam.
tu dzis wreszcie sie rozpogodzilo. juz myslalam ze nigdy nie przestanie padac. moze mi wreszcie humor wroci. poki co to mam dziwnego dola. chce jechac do PL ale czuje ze dla dobra dziecka nie powinnam. juz sie tak wybieram 1,5 miesiaca. jestem beznadziejna. powinnam dac sobie spokoj :-(


aaaa zapomnialam prawie!! WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO DLA DZIECIACZKOW :-)

ZYCZE JA I MARLENKA ;-)
 
reklama
Do góry