reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Młode mamy-przyszłe i obecne-WĄTEK GŁÓWNY!

Witam wszystkie mamy. Ja urodziłam mojego skarba 10 grudnia 2010 ciąża była planowana jak najbardziej. Obecnie mam 21 lat. i tego się nie wstydzę. Obecnie mieszkam za granicą z chłopakiem i nie narzekamy na nic. A synek to nasze największe szczęście na świecie!! Uśmiech dziecka-bezcenne :)
 
reklama
justys widze że jesteś dostępna , bo nie udało mi się spytać , dlaczego pytałaś czy moja córka ma rok i 3 miesiące?? hihi tak jakoś mnie to zastanawia...:-p

anetka gratuluję wygranej ,
daff 100 lat
 
Ostatnia edycja:
justys widze że jesteś dostępna , bo nie udało mi się spytać , dlaczego pytałaś czy moja córka ma rok i 3 miesiące?? hihi tak jakoś mnie to zastanawia...:-p

anetka gratuluję wygranej ,
daff 100 lat


Ponieważ żle sobie obliczyłam i myślałam że suwaczek żle pokazuje ale jest ok. tylko ze mnie jest gapa jak już pisałam z matmy to ja zielona jestem
 
Daffi spełnienia wszystkich marzeń, zdrówka, radości i pociechy z Męża i Juleńki:)
Anetka gratki:)

nasza nocka o tyle ładna, że Mała od 22.10 spała do 7.20 bez zajęknięcia. Za to ja się męczyłam z zatkanym nosem, ok 4 dopiero zelżyło.
Mąż mnie wnerwia, od rana marudzi, że mu się nudzi i w ogóle..;/
 
Anetko gratulacje:)
walcz o laptopa:)

moj M dziwnym trafem w ogole nie jest na lsicie... czyzby znow si epomylili? ostanio moja kolezanke odrzucili bo wydawalo im sie ze juz cos wygrala.
M jest zly. juz napisal do nich o co chodzi i ze to chyba jakies zarty!
 
Daff to może chodzi o adres zamieszkania? Że macie ten sam i dwie osoby nie mogą wygrać z jednego mieszkania? Czasem tak jest.

kochana w regulaminie nie ma uwzglednione ze rodzina ooby wygranej nie moze barc udzialu i wygrac...
takze cos wykombinowali.. zrobilam zrzut ekranu na wypadek c\gdyby go zmenili bo sie przestarszyli....
moj M pwoiedzial ze nie odpusci.. chodzi mu tylko fakt czy konkurs faktcyznie chwilami jest manipulowany.
 
reklama
No właśnie podczytałam że się nawet odezwał na tablicy w tym konkursie. Hmm rzeczywiście dziwne. Ja dzisiaj mały falstart zrobiłam ale nic straconego jutro też jest dzień ^^
 
Do góry