reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Młode mamy-przyszłe i obecne-WĄTEK GŁÓWNY!

reklama
No ja tez powoli znikam... trzeba sie ogarnąc i zjeść coś..
Ten okres mi sie nie podoba... ciągle bardzo mocno krwawie... a juz powinno go nie byc ://// niby brzuch nie boli ale obawiam sie że moje problemy jajnikowe wracaja :/:/

Vegas przepraszam ;p;p;p ja po 2 piwkach odpływam
 
Ja też mam mocny @, ale najbardziej mnie wnerwia to, że jak nie krwawienia ze skutków ubocznych to @, a co ja zakonnica jestem i nie mam smaka na seks? Yhhh!
 
Mi tam nie o sex chodzi.... tylko wiem co było przed ciążą z Kuba i chciałbym by to jednak nie wracało :(:(:(
Dobra uciekam.. Spokojnej nocki wszystkim ... paaaaaaaaa :*:*:*
 
Mi tam nie o sex chodzi.... tylko wiem co było przed ciążą z Kuba i chciałbym by to jednak nie wracało :(:(:(
Dobra uciekam.. Spokojnej nocki wszystkim ... paaaaaaaaa :*:*:*
tak, ja wiem, że Ci chodzi o problemy zdrowotne.. mam nadzieję, że jednak ich nie ma, że to po prostu taki ciężki cykl.
 
Daffi słodkie dzieciaczki.
Nie dobrze mi się robi na samą myśl o alkoholu :-/. Uroki ciąży :dry:. Heh piwko to ogólnie lubię, najlepiej warkę, ale za to wina oraz wódki nie tykam. Ja mam wielką ochotę na jakieś ciacho z kremem tylko, że nikt mi do sklepu nie pójdzie a mi się nie chce wychodzić.
No tak, miałam się uczyć a nawet zeszytu nie otworzyłam. Co za los. Znając mnie jutro w samochodzie będę studiować notatki. A w nagrodę, że łaskawie ruszyłam tyłek i pojechałam 60km na ten egzamin zrobię sobie malutki wypad na hipermarkety. Łoo jak mi tego brakuje. Bo jak mężulek wróci to o takim wypadzie będę mogła pomarzyć. Na samą myśl o zakupach on ucieka. Ci faceci...
Teraz wezmę sobie relaksującą kąpiel z olejkami eterycznymi i się odprężę...
Miłej nocki :-)
 
reklama
no kurde no dobra bylas pierwsza:-D ale to nie zmienia faktu ze fajny:d

podzielicie sie nim.. raz jedna raz druga... hehhe:)
ale on tak to niesmialy bedzie ....
szok gdybym ja tylko mogla mu powiedziec ze tu sie laski o niego bija.....

Umi on nie wie o tym watku takze tego nie podczyta:)
ale zawsze moge mu pwoiedziec ze widzialyscie go na nk :D
 
Do góry