reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Młode mamy-przyszłe i obecne-WĄTEK GŁÓWNY!

paula to niezle:D:D
ja znowu jak sie dowiedzialam ze w ciazy jestem to wyciagnelam karte do pierwszego lepszego gina,przyszla moja kolej,wchodze a tam siedzi chlopak:D:D no nie facet tylko chlopak:D mial 28 lat:D nie wiezialam czy wchodzic czy udawac ze sie pomylilam:D ale dalam rade:D a przystojny byl ze ho ho:D
 
reklama
ewi ja wiem, ze leń jestem, no ale co zrobisz? moze samo się zrobi ;p :D
Ja mam zawsze nadzieję, ze się kurze same pościerają ;-)
odeszly mi wody jade do szpitala kurcze w koncu rodze boli mnie ;( dobrze ze brat mi lapka podal bo nie mialabym jak nawet napisac trzymajcie kciuki za moj szybki porod i szybki powrot do domu buziolki kobitki aaaaaaaa
Nareszcie :-)Czekamy na wieści:-)
Haaaa a ja z tego podniecenia zapomnialam napisac co przytrafilo mi sie smiesznego na IP :p
Otoz pan doktor okazal sie bardzo przystojnym cudzoziemcem, i bylam w skowronkach;p bo az milo bylo na.niego sobie popatrzec;p no ale dzis jak bralam prysznic chcialam sie ogolic troche bo ciutek zaroslam. No ale moja maszynka pod prysznicem okazala sie zbyt tepa, i lepiej nie chcijcie wiedziec jak bardzo dokladnie sie ogolilam:p :D w koncu darowalam sobie to golenie a po swierza maszynke musialabym wyjsc do pokoju do kosmetyczki no i.w polowie golenia sobie darowalam z mysla ze jutro wezme normalnie lusterko i zrobie to tak dokladnie.
Dopiero to moje krzywe ogolenie przypomnialo mi sie jak szlam na IP, po.cichu mialam nadzieje ze moze nie beda mnie badac ginekologicznie... no ale po ktg przyszedl czas na fotel...
Taki fajny pan doktor to go uprzedzilam zeby tylko sie nie smial z moich zdolnosci fryzjerskich, on akurat zakladal rekawiczki i bral zel do badania i mu wszystko z rak wylecialo jak sie spojrzal, no i w gabinecie byly jeszcze dwie polozne i jedna sie rozesmiala "no panie doktorze no chyba nie jest az tak zle?!" I tak szybko zerknela.okiem i wszyscy sie naraz zaczelismy smiac jak nie wiem:D
Ahhh szkoda ze czasem jak sie cos opowiada to moze nie wygladac tak smiesznie ale uwierzcie mi bylo bardzo :D
To ładną fryzurkę musiałaś sobie strzelić ;-)
Pakuj się dziewczyno, teraz czekamy na wieści o Eve, a ty następna do rozpakowania:-)
misia92 to zdjęcie z rączką przy nosku przepiękne:tak:
Laksi po sniegu u mnie juz ani sladu.. a julka wlansie nauczyla wchodzic si ena loizko rzucac turlac itp i fiklka na podloge zrobila.....
to moje dziecko w ogole niczego sie nie uczy!
Widocznie krzywdy sobie nie robi, skoro dalej tak szaleje:-)
wsadzilam go do lozeczka i szukam mu ciuszkow slysze jak sobie steka, ale nie zwracam na to uwagi. Po chwili slysze jak sie smieje odwracam sie a ten stoi.
Podciagnal sie za porecz i radosny jak nie wiem co i teraz tylko stoi w lozeczku tak mu sie to spodobalo:-D.
Hehe, w końcu może sobie więcej pooglądać:-)
a TERAZ NOWINA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
OLEK ZROBIL DZIS PIERWSZE SAMODZIELNE KROKI!!!!!!!!!!!!!!

mowie do niego chodz idziemy do wujka a ten chcial isc szybko i niezdazylam za nim i przesdzedl sam pol pokoju!!!!!!!
wszystkim kopary opadly!!!!!!!!ale jestesm dumna!!!
Gratulacje!!!!!!!!!!!!:-)

Moje dziecko przekręciło się na moją stronę łóżka i się nie mam, jak położyć, więc bb nadrabiam :-)
Ale właśnie się przebudza do karmienia, więc będzie szansa na zrobienie troche miejsca też dla mnie :-)
Ech, znowu pada, a jutro(dziś) na rowerze miałam się wybrać legitymację podbić, bo się właśnie zorientowałam, że już nieaktualna :szok:
 
Koniczynka widze nocny marek:)))

Ja kurcze zasnelam kolo 1 jakos i juz spac nie moge :p ciagle w glowie mam ten szpital i to ile rzeczy dzis do zrobienia przede mna...
 
Witam dopiero teraz. zajrzałabym wcześniej ale stwierdziłam że najpierw sobie poćwiczę.
Paulqa Nawet i tekst pisany jest śmieszny. Nie przypuszczałam że u gina może zdarzyć się śmieszna sytuacja. Swoją droga mój gin np karci za golenie się między nogami. Spokojnie, z opanowaniem dasz sobie radę.
 
No wlasnie Ewi ja tez myslalam ze to niemozliwe, a jednak przytrafilo mi sie:)

A Tobie gratuluje samozaparcia co do tych cwiczen bo jest taka pogoda ze z lozka ciezko wstac...
 
Nie mam zadnych wiesci od Eve... napisze do niej...
dziewczyny przez pare dni nie bede zagaldac!
mam dola..
plakalam wczoraj pol wieczoru.....
Julka w dzien upuscila aparat i myslalam ze dziala bo zrobilam zdjecie nim normalnie... ale wiecorem chcilam zrobic zdj julce na nocniku i okazalo sie ze obiektywm nie mona krecic w cel przyblizania i oddalania.. pozniej migawka juz nie ruszla sie i zapadla tak ze zadnego zdj nie szlo zrobic... jednym slowem aparat sie zepsul!

nowy obiektyw najtanszy do tego modelu to 400zł!!!!!!
nie musze mowic juz jak M byl wsciekly!!!!!!!!!!!!
 
paulqa24 O to widze ze masz zdolnosci artystyczne tez bym chciała taką fryzurkę:-p
Ewi
czemu nie mozna sie golić wg tego gina?
Daff
wspólczuje:/


Moja wczorajsza nieobecność, była sobowodowana wizyta u lekarza, oczywiscie mały jak zobaczył USG to urzadził taki ryk jak nie wiem... A potem jak zwykle posylałlekarce buziaki:-)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Daffi No to Julka nabroiła ,ale Tobie pewnie też się dostało od M. Niestety takie drogie sprzęty trzeba trzymać wysoko z dala od dzieci i tak żeby nie sięgnęły a najlepiej nie widziały że coś takiego leży. Mnie S uczulił na tym punkcie a mały już nie raz coś by zepsuł.
Koniczynka, Fkusek Wasze dzieci rozwalają się na waszej stronie, ale Mareczek to nas z łóżka w ogóle wygania a potem połozy się w poprzek.
Umi Bo te włosy są ochroną dla tamtych miejsc przed drobnoustrojami itp, na zasadzie takiej jak włoski w nosie. I jak zdarzają się infekcje to najczęściej kiedy babka jest ogolona.
 
Ostatnia edycja:
Do góry