reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Młode mamy-przyszłe i obecne-WĄTEK GŁÓWNY!

reklama
paulqa tez bym sie irytowała na twoim miejscu... ja to juz sie przyzwyczaiłam ze w niedziele po obiedzie to mój śpi i nie odpisuje. tyle ze jak on nie odpisuje nawet pół dnia to ja sie nie czepiam ale jak ja mu na smsa przez pół godziny nie odpisze to od razu kolejny sms czemu sie nie odzywam...masakra włąsnie stwierdziłam że jestem dla niego zdecydowanie za dobra...;-)

vegas ato normalne ja nigdy nie mam sie w co ubrac... zawsze stoje pół godziny przed szafą a później biore pierwsza z brzegu rzecz...:-)
 
hehe, no ja już przygotowałam sobie ubrania, włoski zrobione. Moje Skarby jeszcze śpią to z Coca Colą w ręku netuję=)
 
pati ja przez to jak tam mnie kiedys potraktowali odpusciłam cały rok i nie brałam rodzinnego tzn nie dosniosłam wykazu o zarobkach... Patrzą na człowieka jak na żebraka a przeciez to sie normalnie każdemu nalezy
U nas tez niemiłe babki są w GOPS :dry:

paulqa tez bym sie irytowała na twoim miejscu... ja to juz sie przyzwyczaiłam ze w niedziele po obiedzie to mój śpi i nie odpisuje. tyle ze jak on nie odpisuje nawet pół dnia to ja sie nie czepiam ale jak ja mu na smsa przez pół godziny nie odpisze to od razu kolejny sms czemu sie nie odzywam...masakra włąsnie stwierdziłam że jestem dla niego zdecydowanie za dobra...;-)

vegas ato normalne ja nigdy nie mam sie w co ubrac... zawsze stoje pół godziny przed szafą a później biore pierwsza z brzegu rzecz...:-)
Mam tak samo z facetem i z ubraniami:dry: za bardzo dalam mu sie rozpuscic heh..:dry: on ma wiedziec wszystko aja do tego juz nie musze....


wiadomość od clio

wiec tak kochane mój kawaler ma 3430g 54cm czuje sie dobrze cały tata a jaki kudłaty:-) 8/10 bo nas pepowina owineła poród opisze jak wróce ale lekko nie było buziaki
GRatulacje Clio!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D Super!!!!!!:-)
 
reklama
Do góry