reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Młode mamy-przyszłe i obecne-WĄTEK GŁÓWNY!

reklama
Witam kobitki!!
Ja dziś od rana zostałam wyrzucona przez mojego Marcina z łóżka i się nie wyspałam ,za to poszłam na zakupy i zostałam naciągnięta :-)przez Marcina na spodenki bo chciał nowe już,nooo i mój mały robak dziś już ma łapki nie drapki ,za które zapłaciłam na złotówki 10zł bo 2f i kocysia fajnego misiowego kupiłam ale bez nadruków taki zwykły polarowy ,żebym miała czym przykryć albo obtulić jak się urodzi....przez te zakupy zapomniałam sobie coś kupić,ale się kłuciłam z Marcinem bo nie chciał,ze mną iść już więc jutro ide naj gorsze,że sklep dziecięcy zamkneli i musze po łóżeczko do innego miasta jechać mam doła:wściekła/y:Hmmm ale z drugiej strony musze wam coś śmiesznego powiedzieć dosłownie nie uwierzycie,kupiłam sobie ptysia tu w anglii dzisiaj bo mnie naszło jak szłam koło piekarni i zapłaciłam na złotówki za niego 7zł a w polsce za 2zł bym kupiła:szok:hehe do tej pory się śmieje z tego bo tak to wszystko oszczednie a tu bum i ciastko heh!!Vegas ja się wypowiedziałam na ten temat i mi jesteś obojętna,ale jak wyzwiesz którąś z dziewczyn to wtedy każda ci za skóre zajdzie;-)Jutro wam wrzuce foto brzuszka jak będę na spacerze to powiem Marcinowi żęby mi foto zrobił z kaczuszką albo jelonkiem hehe
 
noo ja mam szczęście,że mam jedną wredną pocieche która właśnie się pręży hehe wiecie co zrobiło moje maleństwo brzed chwilą wytkneło mi znów stópke ale jeszcze nie mam busików ,żeby przymierzyc hehe!!Andzia jak chcesz się zaopiekować dziećmi to moge ci swoje podrzucić w styczniu na sylwestra a ja sobie zabaluje hehe:-D
 
reklama
noo ja mam szczęście,że mam jedną wredną pocieche która właśnie się pręży hehe wiecie co zrobiło moje maleństwo brzed chwilą wytkneło mi znów stópke ale jeszcze nie mam busików ,żeby przymierzyc hehe!!Andzia jak chcesz się zaopiekować dziećmi to moge ci swoje podrzucić w styczniu na sylwestra a ja sobie zabaluje hehe:-D


aa gdzie Ci wetknąl tą stópke??:-D:szok::-D:rofl2:

nie ma sprawyy ,to spotykamy się w sylwestra:laugh2:
 
Do góry