reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Młode mamy-przyszłe i obecne-WĄTEK GŁÓWNY!

Ale z was parnne ptaszydla:-D

Snopy milo ze nas znow odwiedzilam i ze dajesz o sobie zyc a jak cie znalesc na n-k?

Netgirl... kolejne staranie o potomstwo? ohhh podziwiam:-)

Firanka zana praca nie hanbi to prawda:)

A ja lece dalej do lozka bo cosik sie nie wyspalam:-)A rano dostalam smsa ze moj Adas prawdopodobnie wraca za tydzien w srode:-Djupi:-)do pozneij
 
reklama
skad takie pytanie? no wlasciwie to nie myslalam o alimentach do tej pory bo mam nadzieje ze ulozy mi sie z Nim w koncu a jak arazie zyjemy w dobrych przyjacielskich stosunkach i zalezy mu na dziecku, tylko wiecie niektorzy naciskaja i radza zeby podawac o alim. wlasnie jesli chodiz o jakas rente czy cos Ci niektorzy to starszyzna rozdzinna i przyjaciele czyli MAMA i kolezanki.Eh..ale naarzie umowilam sie z Nim na dobrowolne placenie pienazkow i nie zakladam z gory ze cos sie tfu tfu wydarzy. Wiec chyba narazie odpuszcze. Poczekam az sie sytuacja miedzy nami wyklaruje- jak myslicie?
 
No więc pisałam z koszmarkiem i niestety nie mam dobrych wieści ... :

"hej kochanie nie mam internetu komputer mi się spalił eh i nie jest dobrze jestem z małą na badaniach w warszawie ma torbiel wracamy dopiero za 2 dni a jestem tu 2 tygodnie nie odzywam się bo nie mam sił na nic do tego nerwice mam dostałam tabletki od lekarza. ucałuj wszystkie powiedz co się stało a ja na dniach wrócę, tęsknie za wami :( buzka "

Więc zostaje nam za nie 3mać kciuki i czekać na jakieś wieści :-(
 
koszmarku dużo pozytywnych fluidków wysyłam!

baswes mh, dziwne dla mnie jest troszkę, to co piszesz :) jesteś z Ojcem Twojego maleństwa, które niedługo urodzisz, tak? to czemu o alimentach myślisz ? ....
 
Aniula wlasnie chyba najwazniejsze ze tatus dizecko uznal i jest wtedy w akcie urodzenia a czyje ma nazwisko dzidzia to chyba bez wiekszego znaczenia? Bo owa STARSZYZNA o ktorej wspomnialam mowi, ze dziecku latwije bedzie w szkole, ze jak zapyta gdzie tatus to mu przeciez aktu urodzenia nie pokaze tylko wyjasnie ze ma nazwisko po tatusiu..ale to mnie jakos nie przekomuje bo nie wybiegam az tak daleko w przyszlosc, a jak juz to z zupelnie inna wizja. Tym bardziej jak juz wspominalam, ttaus jest za Malenka nie moze sie jej doczekac i wierze ze bedzie robil wszytsko zeby miec z nia dobry kontakt..( dobrze ze chociaz ja napewno kocha:-))
 
Mhh, ja o tym w ten sposób nie myślę, mała ma moje nazwisko, co będzie potem, to będzie potem.
Nie chciałam żeby miała Jego nazwisko skoro On się Nią nic nie interesował i nie interesuje nadal.
Nie mam sobie nic do zarzucenia czy coś w tym stylu. No i nie przejmuję się tym co ktoś może
na ten temat mówić ...

kocham małą nad życie i to jest najważniejsze

a z tego co Ty piszesz, to On się cieszy, że mała na świat przyjdzie, że jest szczęśliwy
więc nie wiem dlaczego tak bardzo wybiegasz w przyszłość, nie ma sensu się zadręczać
tym czego jeszcze nie ma, nie potrzebnie się tylko stresujesz !!!


Aha, nie jesteście razem .... ale Ty byś chciała do Niego wrócić,
no to nie pozostaje mi nic innego jak tylko życzyć Wam powodzenia
i mocno TRZYMAĆ KCIUKI :)
 
ahoj :))) Chwilami kombek :-D nie będę Was zanudzać moim ostatnio strasznie nudnym życiem :-p skończyłam praktyki...dzięki Bogu bo jeszcze parę dni a opiekunowi z ortopedii to bym facka urwała i wsadziła mu w 4 litery...chamidło :wściekła/y: ale najważniejsze, że mam zaliczone. Chciałam za 2 tygodnie pojechać do mojego Sz. i razem na Ukrainę ale mam paszport nieważy :-( Wiecie ile się czeka na nowy ?? Lato się kończy a ja nawet go nie zauważyłam przez te praktyki :wściekła/y:

PS ja ty wchodzę i na dzieńdobry jakieś złe wiadomości :-( co z Koszmareczkiem i malutką....i gdzie ten tobiel??
 
reklama
Kurcze to nie zafajnie z Koszmarkiem.. wiedzialam, ze cos nie tak.. zawsze pisala jak nie mogla wejsc na forum.. nie myslalam, ze cos takiego sie stalo..:-( trzymamy kciuki za mala Ines:*
 
Do góry