reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Młode mamy-przyszłe i obecne-WĄTEK GŁÓWNY!

chwilamija jak mam @ to zawsze mowie mezowi zeby byl odemnie z daleka
a043.gif
..czasem potrafie byc naprawde nieznosna,i wszystko mi przeszkadza
a234.gif
 
reklama
Witajcie Kobietki!
Jak Wam mija weekend?
U nas to wczoraj było głośno..Ludzi się naschodziło, impreza do nocy. Ale nie powiem,śmiesznie się zrobiło :)

Miska to prawda-nie ma jak polskie żarcie. Tu jest o tyle dobrze,że mamy sklepy z polskimi produktami,więc można coś ugotować normalnego :)
A pierogi wyszły 1 klasa. T się zachwycał :)
Jeszcze w międzyczasie udało mi się upiec drożdżówkę i zrobić sałatkę z tuńczyka...Spisałam się na medal :)

Serduszko, koszmarek Witajcie :)

Chwilami ja też czasami tak mam...bez kija nie podchodź. Ale mój T po 1 jest wyrozumiały, a po 2 już sam wie kiedy co jest...Chyba zna mój cykl lepiej jak ja :D

A tak a propos cyklu.. Brzuch mi zaczyna coraz bardziej dokuczać... :( Raz czuje ukłucia, innym razem czuje tak, jak na @...Nie wiem już sama, ehh...czekanie!
 
netgril bylam u lekarza dopiero wrocilam to zielone to od zapalenia pochwy :confused: tragedia psikal mk czyms tak szczypalo ze ała dostalam nowe leki i musze do porodu wyleczy to i grzybice masakra ja w zyciu nic takiego nie mialam a juz nie mowie o tej grzybicy nie wiem co to sie dzieje ze mna !! jak leki nie pomoga to musze badania bakteryjne zrobic i najwyzej dostane skierowanie na patologie :no: a co do tych alimentow to moja kumpela ma meza a dostaje alimenty od ojca dziecka (bo tak jak ja jest z kim innym) a ja mu tego nie odpuszcze napewno ! a dodatkowe pieniadze zawsze sie przydadza chcialabym miec cos swojego a nie ciagnac od krystiana blee no zobaczymy jak to w praktyce bedzie buuu mam nadzieje ze sie ulozy wiele zlego w tym wszystkim jest ale najwazniejsze zeby dzidzi bylo zdrowe a ja szczesliwa z Krystianem a reszta jakos sama przyjdzie no nie :-)
 
nadiha na kiedy masz termin ? jeju ja jestem w 36 tygodniu przed chwila ze szpitala wrocilam bo jakas infekcje mam :crazy: boje sie porodu strasznie heh za duzo nasluchalam :-p
 
Koszmarku ja narazie czekam na @-powinna byc jutro :baffled:
Dbaj o siebie! Już prawie koniec, a tu taka infekcja! :crazy:
A co do porodu-nic się nie przejmuj, zobaczysz, że będzie wszystko dobrze :tak:
 
nadiah staram sie o tym wcale nie myslec bo wtedy tragedia tyle mysli klebi sie w glowie:no: co to jest @ ?? hehe jestem tu drugi dzien i nie wiem o co wam z tym chodzi :-p
 
Adiva nikt nie ma zamiaru zamykac tego watku... A tak pozatym to mamy tutaj mamusie 23letnie i podejrzewam że nikt nie będzie miał nic przeciwko abyś dołączyła do naszego grona :-)
Nocnykoszmarku witam serdecznie... Życie pisze rózne historie, na niektóre sprawy nie mamy wpływu i ja nie mam zamiaru nikogo potępiać za to jak sie komuś życie układa...

Dokładnie, nie mamy zamiaru zamykać zwłaszcza, że robi się to coraz bardziej tłoczno i gwarno :-):-):-)
Kasia ma 100% rację - nie udajemy, że pozjadałyśmy wszystkie rozumy. Nie potępiamy - od tego są natrętne sąsiadki ;-) - jesteśmy po to by sobie pomagać, wyżalić, razem płakać i cieszyć się ze szczęścia którejś z nas. Nie mówimy, że tak a tak będzie najlepiej a jedynie próbujemy podsunąć wszystkie możliwie najlepsze wyjścia 3mając jednocześnie kciuki za dobry wybór. A obiektywne spojrzenie osób postronnych naprawdę bardzo pomaga :tak:. POwiedziałam co wiedziałam ;-)
 
wlasnie mi baba pocisnela hehe na forum o zasilkach dla samotnych matek ze skoro mam partnera to nie mam naciagac zus na cos co mi sie nie nalezy hehe tragedia jak te kobiety sa puste wscipskie i malo inteligentne !! troszke mnie zdenerwowala i oczywiscie nie zostalam jej dluzna wyrazilam swoja opinie na jej temat !
 
reklama
hehe dziekuje serduszko :-) bo ja taka jeszcze nie obeznana w waszych skrotach jestem hehe ale spoko szybko sie ucze :-D kurcze ale mnie krzyz boli matmooooo ratunku :szok: ten bol jest straszny pewnie przy skurczach tez bede miala bole krzyzowe :no:
 
Do góry