reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Młode mamy-przyszłe i obecne-WĄTEK GŁÓWNY!

reklama
Paulina-kazdy ma inne zdanie...ja mam porownanie bo mam brata 1,5 roku starszego i 13 i15 lat mlodszych...i tylko ze starszym czuje sie jak z bratem....mlodszym blizej do dennisa niz do mnie ;)
 
Paulina - ja nie mówię ze nie ale ty masz złe doświadczenia a większość małżeństw(mlodych szczególnie) mowi ze nie zmieniło się nic oprocz nazwiska. Po za tym ja z S. Jestem od lat i mieszkam z nim bardzo dlugo a ty i A. Dlugo zyliscie osobno z tego co pamiętam...także moim zdaniem sytuacja zupełnie inna
 
Przed slubem nie powinno sie mieszkac razem jesli juz chcesz byc taka tradycyjna ;) a ja znam wiekszosc rodzenstw z duza roznica ktore zyja jak rodzenstwo i co?


Dobra nie wazne ;) bezsensu zaczety temat.
 
Paulina-gdzie napisalam ze chce być tradycyjna? Chce slub zeby mirc jedno nazwisko z dziecmi i nie jezdzic wszędzie z aktem urodzenia...po prostu nie uwazam zeby po 7latach bycia razem a 5mieszkania wspolnych pieniedzy,problemow i zycia....nagle jeden papierek zmienił go w faceta niedozniesienia jak za dotknieciem czarodziejskiej rózczki
 
Hej.

Papitka- no witaj :D to do dziela z dzidziusiem ;)
Paulina- zawsze mnie omija rozmows hahaha, albo kropkujesz albo edytujesz i nie wiem o co chodzi :D

U nas bez zmian. Procz ze wieje ze malo glowy nie urwie... Juz grudzien, wam tez tak czas leci?
 
Magda-nie martw się ja tez nie wiem o co biega tym kropkowaniem...
Nie obrazcie sie dziewczyny ale chyba zrezygnuje z pisania na tym wątku...to juz nie to co kiedyś...także papapa
 
MAGDA a no :p za duzo tu nie proszonych gosci ;) tak czas leci nieublagalnie, 18 dni i Polska!
HAPPY magda chyba troche rozumie o co chodzi ;) nie edytuje wszystkich postow tylko takie co zawieraja cos co nie moze wpasc w niepowolane rece.
 
reklama
Do góry