reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Młode mamy-przyszłe i obecne-WĄTEK GŁÓWNY!

reklama
ANULA zdrowia dla was! A jak Bartek? Je jiz w przedszkolu?
HAPPY u nas slonecznie i mroznie, ale jak dzisiaj prawie wycielam orla w drodze do metra to sie zalamalam ;)
 
Paulina, Bartek od jakiegos czasu w domu je wszytsko ale w przedszkolu nadal nie chce, od 8 do 14 siedzi glodny, czasami uda mu sie wcisnac kilka lyzek zupy, dwa dni pod rzad zjadl przez caly pobyt w przedszkolu tylko jablko
 
Laski nie dziękuję za kciuki za Oliwkę ;-)

Dzieciaki już śpią, chyba piffko sobie otworzę i jakiś film obejrzę:tak:

HAPPY ja też pamiętam ;)
ANULA zdrówka. Oj, uparty ten twój syn. Przeważnie dzieci jedzą jak widzą, że inne pałaszują.
PAULINA szczerze to ja wolę słoneczko i lekki mrozik niż wietrzysko z deszczem
 
Hej.

Happy- pamietamy, pisz czesciej. Duzo zmian u was, a jeszcze ost na fejsie widzialam jak mowilas o sobie jako mama jedynaka ze to takie super :p Co to taka zmiana? ;)
Asik- kciuki ;)

My dalej chore.. Szalu dostac idzie. Bylam wczoraj z Maja u pediatry bo dalej kaszel i caly tydz goraczka to dostala mocniejszy antybiotyk. I pewnie nie pojdzie nastepny tydzien jeszcze do przedszkola i ni chate rozniesie bo brakuje jej przedszkola... Ja do srody na zwolnieniu ale dalej ide do lekarza bo masakra. Dostalam skierowanie na krew a nie mam jak zrobic bo mi wcale nie przechodzi to cholerstwo...

Paulina- a jak sir sprawy u was miewaja?
 
ANULA wazne ze wogole cos je
MAGDA po staremu. Zdrowia dla was!
ASIK no to wiadomo ze mrozik i sloneczko lepsze od deszczu i wiatru ;)

U nas wlasnie -6 i sloneczko. Za godzine jedziemy do mojej mamy.
 
Magda-bycie mamą jedynaka jest super kocham to i wiem ze mogę dac małemu wszystko ale zdrowie sie pogarsza i za rok czy dwa szansy na dziecko moze juz nie byc...teraz tez są male ale są.
My właśnie wracamy z miasta,byliśmy prezet kupic dla chrzesniaka S. Bo dzis jedziemy na urodziny do niego...
 
Paulina- ale zazdroszcze ci tego mrozu i sloneczka... Czekam na to.. wyszlabym to moze te zarazy by sie zamrozily ze mnie :D w czwartek pp wizycie u lekarza mialam przyejmnosc jechac pks-em :D a czekajac na autobus tak grzalo slonce ze wywalilam buzie w strone slonca i siedzialam tak sobie az mi lepiej sie zrobilo ;) Bo tak to wiatr urywajacy leb i deszcz..

Happy- no to w takim razie powodzenia zycze ;) A jak tam Dennis? Nie choruje?

Mielismy dzis do znajomych jechac ale gdzie takie zdechlaki, tymbardziej ze ona za 5tyg ma termin porodu, to jeszcze grypsko jej potrzebne nie jest bo i tak juz ma problemy z ciaza...
 
reklama
Magda-Dennis od lutego nawet kataru nie ma,astma zaleczona i przerwa w braniu lekarstw jest dobrze,nawet bardzo. Jedyny problem to mowa,mowi duzo ale nie wyraźnie ;)
 
Do góry