reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Młode mamy-przyszłe i obecne-WĄTEK GŁÓWNY!

Kolejnej rozłąki tego ze znowu będę do siebie do chodzić . Z pracy zadowolony za 3 tyg przechodzi na kontrakt i będzie jakimś kierownikiem młodzików będzie ich zliczal z segregacji tych drzewek . Póki co tam zostaje choć marzy mu się inna praca .
Na razie zarobki nie powalają ale starcza na wszystko i na odlozenie . Wiec idzie ku lepszemu.

Pomyśl że tylko jeden raz jeszcze a potem będziecie razem :) stanowisko kierownicze no no :D
 
reklama
Happymum duzo zdrowka dla Dennisa! Moj dopiero co skonczyl antybiotyk a najgorsze jest to ze siedzielismy w domu akurat jak byla piekna wiosenna pogoda:/
 
Lenati oo ale pospaliście!
happy coś biedny często choruje :(
Renata przykro z powodu pogrzebu ..
Madzialena przeważnie tak z chorobami jest ..

U mnie sypie dziś śnieg megaaa!
 
Maciejka, madzialena-dzięki, no niestety często choruje, 20/04 mamy controle o astmę, mały będzie miał skończone 3 lata wiec może dowiem się co z testami alergicznymi...
Napiszcie ci ribicie na swiateczbe śniadanie i ci wkladacie do koszyczka:)
 
HAPPYMUM my na sniadanie idziemy do tesciow, pozniej jedziemy do mojej mamy:) ale i tak zrobie barszcz bialy z biala kielbasa, jajka faszerowane, salatke jazynowa i upieke chyba schab no i obowiazkowo babka:) do koszyczka to tak bardziej pod malego jajka ktore sam pomaluje, baranka , chlebek, i kupilam szynke zapakowana kolorowo jak pisanka:)

I Wesolych Swiat wielkanocnych:) bo juz przed swietami raczej nie zajrze
 
Ja robie bigos gyros sałatki żurek jaja i będzie biała kiełbasa a piękę babkę sernik i mazurek. Do koszyka tradycyjnie ;)
 
hej

ja za dużo nie szykuje na Święta, bo praktycznie będziemy w gościnie, ale żeby lodówka nie była pusta to zrobię sałatkę jarzynową, dzisiaj robię gołąbki i upiekę babkę. A jeśli chodzi o koszyczek to chlebek, baranek z masła, biała kiełbaska, szyneczka, sól, pieprz , babeczkę i jaja i Mała obowiązkowo pójdzie ze swoim koszyczkiem pełnym słodkości ;-)
 
Hej dxiewczyny i witam nowa mame :) Ola mama 2 letniej Zuzi :)

Przyszlam wam zyczyc smacznego jajka i mokrego dyngusa :)

I tak w skrocie u mnir po staremu Zuzia nie ma juz smoczka sama rzucila wiec jestem z niej dumna i wygrala 3mirjsce w konkursie miedzyzlobkowym :)

I mam pytanie czy corka ktorejs z was albo kolezabki corka ma taki wozek dla lalek? Bo nie wiem czy rzeczywiscie jest stelaz stabilny i ze nie da rady go polomac :D
 

Załączniki

  • 1428047214742.jpg
    1428047214742.jpg
    22,5 KB · Wyświetleń: 42
reklama
Do góry