reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Młode mamy-przyszłe i obecne-WĄTEK GŁÓWNY!

Paulina na tydzień.

Ja bym sobie tatuażu nie zrobiła. Nawet jako nastolatka miałam na to sceptyczne spojrzenie. Ale jeśli ktoś lubi to fajnie :)
 
reklama
MAGDA super ze dojechaliscie bezpiecznie!

Co do tatuazy ja bym bardzo chciala wytutowac cale plecy.. ale boje sie..
 
Co do tatuaży to podobają mi się takie małe, delikatne czy właśnie imiona dzieci. Choć nie wiem czy się kiedyś odważę zrobić. Ale już imiona chłopaków,mężów czy narzeczonych to dla mnie głupota (sorry).
 
ASIK dlaczego glupota? To tp samo co imie dzieci moim zdaniem. Pozatym tatuaz mozna zakryc innym tatuazem, wiec rownie dobrze glupota mozna nazwac noszenie obraczki na palcu :confused:
SANDRA ladne!
 
reklama
Do góry