reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Młode mamy-przyszłe i obecne-WĄTEK GŁÓWNY!

Olcia Najlepiej ograniczyc picie na noc , to bajlepszy sposob. Marek jak byl maly tez duzo pil, na noc najwieksze pragnienie to rano wszystko mokre. Pimoglo wlasnie ograniczenie picia. Za to z Bartkiem mam taki problem ze kupa nie miescu mu sie w pampku, ale przy takiej ilosci jedzenia to chyba norma.
 
reklama
Paulina - w czwartek idę do prawnika w tej sprawie. On wprawdzie mówił ze wie iż bedzie płacił ale mówił tez masę innych rzeczy a nic nie dotrzymał :/ nie mogę właśnie tam wrócić bo pojechałam jaki au pair - i jak postanowiłam wracać to wizę mi skasowali i juz wiecej z tego programu nie pojadę. Mogłabym echac tylko turystycznie ale to koszt kolejnej wizy a to prawie 600zl. A teraz tez średnio z pieniędzmi wiec oszczędzam na Maluszka ;)

Kechu - o ! A skąd konkretnie jesteś? I co studiujesz i na jakiej uczelni ? Ja tez od października studia :) ale jak urodzę to będę musiała chyba przejść na zaoczne bo nie uda mi sie teo pogodzi. :(
 
Temat pampersów mam juz cale szczęście za sobą ;) chociaż moja lala późno zaczęła sikać na nocnik bo po 2 urodzinach . My zazwyczaj używaliśmy Dady właśnie, chodź zdążamy się też babydream z rossmana ale tylko te w małych paczkach żeby nie bylo ściąga za z tylu ;)


no to my też się witamy jestem Kasia, 20,5 lat no i jestem mama 3 letniej Julki .
 
Ostatnia edycja:
Ensenti-finansowo jest łatwiej ale za granicą nie jest tak kolorowo a ojciec twojego dziecka to palant i kiedyś będzie żałował. Ja mieszkam w Uk 3 lata, wcześniej przylatywalam na wakacje bo rodzice mojego S. Sa juz tutaj ok 7 lat.
Paulina-ile latek ma już Nikola? Pisze z tel i niw widzę sowaczka.
Kechu -niestety u dzieci do 3 a nawet czasem do 5 roku życia nie da się stwierdzić astmy bo nie da sie poprawnie wykonać badan małemu dziecku wiec tylko na podstawie objawów.
Olcia-z pampersami nie pomogę, uzywalismy tych z Aldi a teraz tylko pielucho majtki.
 
Dennis z kwietnia to pół roku starszy:) nam nocnikowanie nadal średnio wychodzi bo mały czasem się zapomomina i spacery i spanie nadal w pampersie ale nie mam zamiaru go pospieszac
 
Ensenti jestem ze Świdnicy, to znaczy w sumie to moj Z. stad jest. Ja sie przenioslam jakies 2 miesiace przed porodem bo na Wroclaw nas nie stać. A studiuje na uniwersytecie wroclawskim ekonomie ale po drugim roku mialam dwa lata przerwy właśnie przez dzidzie bo nie mialam go z kim zostawic.

Happy tylko ze chrzesniak Z. ma juz 9 lat to juz spokojnie mozna by cos zaczac dzialac a oni nadal tylko gdybaja i faszeruja go antybiotykami.
 
Kechu to niech się dopominaja o spirometrie i testy alergiczne! Jeśli ma astmę antybiotyki mogą zaszkodzić! Dennis dostał maske i instalator ale bez steryd tylko rozszezajacy oskrzrzela. On nie leczy jest tylko doraźny w razie ataku duszności, dzisiaj miałam okazję go użyć
 
Happy no caly czas to mowie siostrze Z. ze ma sie upominac ale ona slepo wierzy w to co mówi lekarz i o nic sie nie upomina. A inhalator tez ma przepisany w razie dusznosci ale co tam za leki do niego ma to nie wiem :)
 
reklama
Ja za 2 tygodnie ide na kontrolę i pewnie zrobią te podstawowe testy alergiczne bo na pełne musi skończyć 3lata. A sióstr Z. Żeby później nie płakała bo astma alergiczna to pikuś ale jak nie będzie jej leczyc normalnie to może być źle, a częste podawanie dziecku antybiotyków yez nie jest zdrowe
 
Do góry