reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Młode mamy-przyszłe i obecne-WĄTEK GŁÓWNY!

Femme fatal-masz śliczną córkę:)
Dennis dziś bez dzemki, posprzatalam, obiad zrobiłam , ciasto upieczone a teraz czekam aż S. Z pracy wróci:0
 
reklama
femme fatal śliczna ta Twoja córa :)

U nas przedtem była burza i dosyć padało, jak przestało to od razu wyszliśmy na dwór a kałuże takie wielkie synek latał w kaloszach:)
 
Ale pogoda dzisiaj. Wyszlismy na spacer to zaczelo padac. Wrocilismy do domu to przestalo.
Do tego Z. tak mi ciśnienie podniósł ze nie mam ochoty na niego patrzec. Grr!

Femme ale sliczna ta twoja córa ;)

Happy a jakie ciacho pieklas? :)
 
Kechu-najpierw robisz ciasto kakaowe i wylewasz na blache a później na to ciasto (nieupieczone) nakladasz łyżka łaty z masy sernikowej i do piekarnika
 
Kechu- wrzucam ci przepis:)
Cielaczek. Składniki na ciasto: 5 jajek, 2 szkl. cukru, 1 szkl. oliwy, 1 szkl. mleka, 3 szkl. mąki przennej, 3 łyżeczki proszku do pieczenia, ok.6-7 łyżek kakao ciemnego. Składniki na mase serową: ok.0,5 kg twarogu sernikowego (aksamitny), 2 jajka, 1 szkl. cukru, 1 łyżka kartoflanki, 1 cukier waniliowy. Przygotowanie: Jajka ubić z cukrem na puch następnie dodawać na przemian mąkę z proszkiem do pieczenia i mleko. Następnie pomału dodawać kakao do uzyskania pożądanego koloru a na końcu oliwę. Ciasto wylać na blachę. Następnie wymieszać wszystkie produkty na masę serową na raz. Na ciasto wykładamy łyżką łatki. Na każdą dając ok 3 łyżek masy. Pieczemy w 180 stopniach ok 45 min. Smacznego.
 
Happy dzięki :) zapiszę sobie i niedługo na pewno zrobię :p

A tak swoją drogą to chciałam was zaprosić na mojego bloga. Happy mnie nakręciła swoim blogiem więc tak jak mówiłam tak wracam.
Rockin' young mom
 
reklama
Do góry