reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Młode mamy-przyszłe i obecne-WĄTEK GŁÓWNY!

Anula dokladnie mam tak samo. Cywilizacja to cos dla mnie bo wiejskie zapachy od dziecka mnie odrazaly. A jak by sie dalo to na wszelkim robactwie eksterminacje bym przeprowadzila. :)

Asik u mnie dwa razy lunelo ale nie trwalo to lacznie dluzej niz 5 minut. A tak sie na burze nakrecilam a ta mnie w konia zrobila, kilka razy huknelo i tyle. Pff... :)
 
Ostatnia edycja:
reklama
heja.

Kechu Anula kiedyś tez tak mowilam ze ja i wydupie to sie wogole nie uda. Ze robactwo, ze smrod, ze piach, ze daleko od sklepow a ja bez prawa jazdy itd.. no ale przyszedl moment ze trzeba bylo zdecydowac. albo wzwalamy sie moim rodzicom na glowe i mieszkamy w miescie ( malym ale miescie ), 4 osoby w 1 pokoju, a wlasny dom na wsi wybralam dom. Mimo robactwa, tych moskitów... tylko szerszenie mnie przerazają i te inne zolte bzykające. Smrod jak smrod.. okna zamykam jak wytrzymac sie nie da :)

nadal cierpie na bezsennosc. za rok bede przeklinac.
 
Renata ja pewnie tez wybrala bym dom gdybym miala taką opcję ale poki nikt nie stawia mnie przed takim wyborem to wole zdecydowanie miasto :) a w razie czego siostra Z. mieszka na wsi wiec gdy tylko mamy ochote na troche wiejskich klimatów to ja odwiedzamy. I to mi w zupełności wystarczy. ;)

Eh...od kilku dni wieczorami w ogole spac mi sie nie chce. Wczoraj polozylam sie jakos przed 2 w nocy a chlopaki mi pobudke o 7 zrobili bo Z. wrocil z nocki i wszystkich pobudzil. Teraz chodze nieprzytomna...i jeszcze ta pogoda. Szaro buro i mokro.
 
U nas noc taka sobie ciagle sie budzilam tak goraco bylo, Bartek spal w samej koszulce a wlosy mial jak po myciu.
Renata, pewnie tez wybralabym dom ale mi nikt nie zaproponuje czegos takiego dlatego zostaniemy w miescie:-p
Ketchu ja pochodze ze wsi ale od 2008 mieszkam w miescie bo wtedy poszlam na studia i teraz jezdze na wies na dzien i wystarcza mi na przyszle nawet pol roku:-p
 
Hejka:)

U nas dzisiaj pochmurno i troszke chłodniej ale w domu duchota;/ wczoraj wieczorem była burza i nawet długo padało ale w nocy i tak było gorąco, synek spał w samej koszulce i pampersie a pozycje zmieniał co 5 min tak sie kręcił:)

anula
my jak cos to też wezmiemy cywilny ale troche czasu minie zanim odłożymy kasę
paulina oj biedna Nikola, latem to dopiero zaczną sie siniaki a P. nawet jak ma drobna ranke to tak panikuje jakby nie wiadomo co mu się stało, a suknia śliczna:-)

U nas teściowie mieszkaja na wsi i raz w miesiącu jedziemy na parę dni, synek jest wtedy wniebowzięty, lata oglądac świnki, króliki i żadne smrody mu nie przeszkadzają, mi zresztą też ale bywa tez czasem tak że po dwóch dniach pyta się kiedy wracamy do domu:p

Miłego dnia
 
Witamy sie :) dopiero wstalismy;)
Paulina-zdrówka dla Nikoli
23may-spóźnione ale szczere zyczonka dla Julki!
Co do mieszkania na wsi to kiedyś sobie nie wyobrażalam bo wychiwalam sie w centrum Poznania jak sie Dennis urodził toi sie zmieniło i kocham mają wioche:D
Renata-Domek jest super!
Co do zaręczyn: jesteśmy zareczeni od ponad roku , do slibu nam sie nie spieszy ale S. Ostatnio coraz częściej o tym wspomina.
Dennis dzis wstał z delikatnym kaszlem mam nadzieje ze nic sie z tego nie rozwinie.
Juz prawie 2 tygodnie bez smoczka; ) niedługo zaczynamy oduczanie spania w pampersie
 
WItam z rana ;)
My mielismy pobudk o 5.30 maly strasznie marudzi przez te zeby ;/
goraco jak nie wiem 30st. az nie chce sie wychodzic na dwor.. ale od jutra ma u nas padac
zauwazylam ostatnio ze przez balkon wchodza na mrowki :wściekła/y: bo mieszkamy na parterze nie wiem co mam z tym zrobic..
 
happymum oby kaszel przeszedł i gratulacje dla Denniska że radzi sobie bez smoczka:) Zuch z niego:) Mój synek juz drugi dzień wstaje rano i ma suchego pampersa a jaki jest z siebie dumny:-) Zobaczymy co będzie dalej
młoda mama współczuje tak wczesnych pobudek;/ mój synek jak wychodziły mu ząbki to tylko raz gorączkował a noce przesypiał, pomagał żel dentinox i częste masowania dziąseł, gryzaków nie akceptował:)

Ja zabieram się za sprzątanie i idziemy na spacer może nie będzie padać:) U nas 20stopni i jest fajny chlodny wiaterek , za to od poniedziałku znów upały
 
Madzialena-Dziękuję;) i również gratulacje dla synka ja najpierw spróbuję ma drzemki a dopiero później na noc:)
Młoda mama współczuję pobudek

Lece sprzątać
 
reklama
Hej ;-) my na szczęście wykorzystaliśmy czas jak było ciepło pojechałam po koleżankę Niny i wzięłam je na piknik i plac zabaw ;-) a od 14 leje grzmi :dry: no ale dobrze że wykorzystały ten czas do 14 :-)
z dzisiaj
_MG_5700.jpg_MG_5703.jpg

Mąż w tym czasie wysprzątał mieszkanie więc mega :-D mamy w końcu kuchnie super od razu lepiej :-)
Dzisiaj tak egoistycznie tylko o sobie ale uciekam na jakiś film :-D może wieczorkiem wpadnę to nadrobię miłego dnia !
 

Załączniki

  • _MG_5700.jpg
    _MG_5700.jpg
    27,8 KB · Wyświetleń: 38
  • _MG_5703.jpg
    _MG_5703.jpg
    33,3 KB · Wyświetleń: 38
Do góry