reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Młode mamy-przyszłe i obecne-WĄTEK GŁÓWNY!

Kasiek oby to chodzilo o grzyba i remont pomogl. Co do przedszkola jestem dobrej mysli, w sumie nie moge powiedziec ze bylo zle bo poza tym ze nie chcial ogladac przedstawienia bylo ok, raczej obojetny jest wiec zawsze lepsze to niz placz:-pa i jedna pani ktora bedzie w jego grupie mu sie spodobala wiec moze nie bedzie zle:-p
Magda jak bedzie z jedzeniem przekonamy sie, wczoraj rozmawialam z pania ktora bedzie opiekunka w jego grupie i mowila ze jesli dziecko jest niejadkiem karmia zeby chociaz troche zjadlo i licza na to ze w koncu samo zacznie:tak:wczoraj byl poczestunek, ladnie siedzial z dziecmi i jadl. Sasiadki corka niejadek jeszcze gorszy od Bartka juz 2 rok jest w przedszkolu i tam zje wszytsko a w domu nadal nie, wiec moze i u nas tak bedzie;-)poza tym do przedszkola na 8 a wstaje o 6 wiec rano zje zawsze to cos
 
reklama
To ja dzis tylko o sobie... Od poniedzialku bylismy w delegacji 150km od Sztokholmu, na wiosce w srodku lasu. Generalnie wszystko super fajnie, upaly itp itd... po czym dzis mloda wstala o 5 z krzykiem. Ok, zaczynamy dzien se mysle. Zjadla troche parowki o 10 juz spala. O 12 pobudka bawi sie po czym zaczyna sie DUSIC a potem wymiotowac nie mogac oddechu zlapac.. i tak 5 razy... o 17 sruu a w auto, jechalismy do samiutkiego sztokholmu do lekarza bo duszenie kojarzylo mi sie odrazu z ubieglorocznym zapaleniem pluc.. naszczescie to tylko grypa zoladkowa. Wlasnie wrocilismy ze szpitala.

Odezwe sie jutro. Papa i buziaki.
 
hej :)

Paulina, Kasiek zdrowia dla waszych malych pan.


Ja padam na twarz, codzieniie jakies bieganie, jakies coś, w domu bywam na 5 min. jak nie kosciol to na podworku trzeba coś porobić. na szczescie ciaze dobrze znosze bo gdybym jeszcze miala mdlosci to bym chyba wykorkowala.
wczoraj bylam u gina. bąbel potwierdzony. metodą macaną to 7 tydzien.z OM tez 7 tydzien. ucieszylam sie ze te wielkosci sie zgadzają. usg mam 8 lipca. moglabym wczesniej, ale u innej lekarki.

po za tym gorąco u nas strasznie. lubie slonce ale bez przesady. dzis jade z chlopcami do zascianek. boooooosz..

aa i kupilismy dla chlopaków domek. Mielismy najpierw sami robic, ale Ł nie ma bardzo czasu, a dla kogoś to wypadaloby zaplacić chociaz troche za chęc pomocy w tworzeniu. znalazlam na olx kolo B-stoku. we wtorek jezdzilismy po niego.Tylko jest do pomalowania w srodku bo podziewczynowy.

Zobacz załącznik 625595Zobacz załącznik 625596Zobacz załącznik 625597


do tego moj katar sie utrzymuje. kicham non stop, ledwie mowie oczy pieką. O tak samo. F dla wiekszych atrakcji znowu dostal na ciele plam ;/
 
Hej.

Anula- a moze i tak bedzie ze w przedszkolu bedzie jadl, noo bo skoro koledzy jedza to i on tez, gorszy byc nie moze ;) z moim bratem jest to samo. Chodzi w szkole na obiady, i nie zke tylko zupy jarzynowej a tak to wszystko, a w domu wymysla ze tego nie lubi, tego nie bedzie jadl.. Chudy jak patyk a chodzi do gimn.

Paulina- jeju, dobrze ze wszystko okk... fajnie w takiej puszczy bylo, z dala od swiata? :p

Renata- Dobrze ze z maluszkiem okiii, niech rosnie zdrowo!
Domek rewelka, ile daliscie jesli moge spytac? A mlody po komunii zadowolony?

My juz na nogach bo dzis jeszcze maly jest u nas ;) pozniej 3 dni sie wyspie ;) hehe

Siedze zamulona jakbym 2 dni nie spala. Dzis chyba kupie bilety do Polski. Ciagle tylko mysle w jakich godz najlepiej bo sama lece...
 
Dzień dobry Piątkowo ;-)
ja się coś z łóżka zwlec nie mogę a czeka mnie trochę pracy dzisiaj :dry: jeszcze co zjem to mam rewolucję żołądkowe i już jestem taka głodna a boje się jeść :confused2:


MADZIALENA - no pranie schnie w moment w taką pogodę w końcu opróżniłam kosz na pranie :-D a z tą pogodą na weekend to różnie mówią, zresztą oni lubią się mylić :-D

ANULA - no to w końcu sobie pośpisz ;-) też bym wolała go później kłaść :-D współczuje straty kompa :-p

MAGDA - ja mam dwie suknie na sprzedaż jak coś :-p daj przepis na ciastka pierwszy raz o takich słyszę :cool2:

KASIA - biedna Domka zdrówka :* a domek będzie miała wypas ! zawsze o takim marzyłam :tak:

PAULINA - :no: ojej to miałaś akcję wyobrażam sobie jaka musiałaś być przerażona... dobrze że to tylko grypa !

RENATA - gratuluje ciąży ! :-) to długo do następnego USG ja bym chyba nie wytrzymała :-D no ciekawe czy dziewczynka Ci się trafi ;-) a domek bardzo fajny ja bym kolor jedynie zmieniła :-)
 
Cześć kobitki

Odkąd ciepełko się zrobiło, doba stała się za krótka. Młody od rana na dworze, ja szybko ogarniam chatę, obiad. O. przyjdzie ze szkoły to w lekcjach trzeba jej pomóc. No a później jeździmy rowerami wszędzie gdzie się da. Do domu wracamy po 20.

W środę byłam z O. u lekarza, ma czerwone gardło, osłuchowo czysto. Dostała syrop Fosidal i na razie tylko tyle.

Olcia ale gapa z ciebie:-D

Famme fatal super, ze jest poprawa w widzeniu Ninki:tak: szkoda, że interes nie wypalił

23may Wszystkiego najlepszego dla Julki
1396873_187840044752483_161989593_o.jpg

Anula Bartek jeszcze się przyzwyczai do przedszkola

Kasiek zdrówka dla Dominiki

Magda łobuziara z Majki:-D

Paulina zdróweczka dla księżniczki małej

Renata fajny ten domek. Ile daliście?
 

Załączniki

  • 1396873_187840044752483_161989593_o.jpg
    1396873_187840044752483_161989593_o.jpg
    37,8 KB · Wyświetleń: 26
Noo super ten domek Renata!

MAGDA ogolnie fajnie tylko gdyby tego robactwa tyle nie bylo..ale za to codzinnie okolo 11 i 20 w ogrodku mielismy łosia ktory przychodzil na sniadanie i kolacje ;) a w ostatni dzien dwie sarny biegaly.
FEMME sprzedalas ta suknie co mi proponowalas? ;p bo ja mam prawie po drodze do ciebie jak promem do domu bedziemy wracac hehe tylko ze ja juz mam ale moze magda sie skusi :)


Mloda juz nie spi. Narazie nie wymiotuje i wiecej zycia w niej bo wczoraj to sie wywracala caly czas jak chodzila bo nie miala sil.
 
Za domek za placilismy 800 zł.

Femme F uwielbia zielony, wiec z wierzchu kolor zostanie, w srodku na zolto chyba, bo O maniak zóltego. trzeba pogodzić jakos :)


Paulina u nas tez sarny pod dom przychodzą. No ale ja na wsi mieszkam wiec to zadna nowosc. Łosie nie podchodzą blisko domu, ale dziki juz za to tak. Nie chcialabym spotkac kiedyś.

A po komunii F zadowolony. zachwycony ze wytrzymał nie krecąc sie bardzo, ja rozniez tym zachwycona ;)
przyjeciem zachwycony bo on byl; najwazniejszy, i pomagal w kuchni :D kelner nawet Filipa pytal kiedy podac jakies danie, nie mnie. No mlody w niebowziety byl ze ktoś tak powaznie go traktuje :) z prezentów zadowolony. Dostal pieniądze i tableta od chrzestnej. Nie powiem zebym ze szczescia podskoczyla, bo moim zdaniem komunia to nie okazja do darowania tabletów.. ale ok.z ilosci pieniedzy dumny jak paw. tyle setek w skarbonce.. jak dorosly sie czuje :)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Witam:)

U nas znowu ciepło:) Dzisiaj wstaliśmy po 7, jasno juz na dworze i synek się budzi, po za tym D wstawł do pracy i może go obudził, mamy jasne rolety i trzeba będzie chyba poszukac jeszcze jakis zasłonek ciemniejszych to może dłużej pośpi:) I musze się pochwalić synek wstał dzisiaj i pierwszy raz pampers był suchutki! Może niedługo uda mu się zasypiac już bez:)

anula mojej siostry córka tez jest niejadkiem a w przedszkolu sie rozkręciła i zaczęła jeść:) Na początku siostra wykupywała jej obiady ale na spółkę z innym dzieckiem tez niejadkiem to dostawały po pół porcji:)
kasiek zdrówka dla Dominiki:)
renata domek super!:-)
paulina dobrze że z córeczka już lepiej:) I fajnie pewnie było odpocząc sobie tak w środku lasu:) I jakie atrakcje, łoś, sarny, córa pewnie zachwycona:)
femme fatal śliczne te suknie:) Ciekawe czy ja kiedys się doczekam i taką założę:p

miłego dnia:)
 
Do góry