reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Młode mamy-przyszłe i obecne-WĄTEK GŁÓWNY!

reklama
Heej :-D ale upał..
wczoraj mała dostała Księżniczke Celestie i ciągle tylko jest jest 'moj kucyk' 'moja przyjaciółka'
kupiłam dzis spodenki sobie i koszule aż, bo do pracy spodnie włozylam..
pozniej pojde na zakupy dla Julki znowu, moze cos fajnego upoluje ;p

kasiek, zdrówka dla Dominiki i oby przeszło jej po remincie . Zdjecie mi się nie otwiera ;)

młodamama, ja własnie tez chodziłam dziennie do technikum, tyle ze ja urodziłam w 2 klasie ;]

Paulina zdrówka dla Nikoli, oby jej szybko przeszło. Julka raz miała grype żoładkowa i masakra była wtedy ...

Renata ale fajny ten domek ;p

Asik dziekujemy bardzo , przekaze jej zyczenia ;)

femme dziękujemy i tez przekaze jej zyczenia. Aa widziałam zdjecia twojej Niny, śliczne ma oczka ;)
 
MADZIALENA - a czemu nie ? chłopak ociąga się z zaręczynami ? :-D

23MAY - a dziękuje :-) po mamusi :-D też to przerabiałam z Celesitą wszyscy już mieli dość tych jej tekstów :-D


Ja dzisiaj w swoich ulubionych leginsach wyszłam i koleżanka mnie później uświadomiła że całą dupę mi widać :confused2: takie już wyprane :-( pożyczyła mi jakieś kr spodenki bo później jechałam na zebranie komisji przed wyborami to nie wypadało z takim tyłkiem na wierzchu haha :-D
Oby jutro była taka piękna pogoda to pojedziemy na jakiś piknik czy coś i opalanko :-D
 
Czesc wam. Wieki mnie tu chyba nie bylo ale Z. mial 2 tyg. wolnego to nie bylo zbytnio czasu na internet :)

Paulina ooo...takie pustkowia to nie dla mnie. Za duzo wszelkiego robactwa.

Madzialena nie martw sie ja tez pewnie nie doczekam sie oswiadczyn za szybko o ile w ogole.

Renata super ten domek. Sama bym taki sprawila jak bym miala ogród.

Femme super ta twoja mala a jaka ladna :) swoja droga to sie nie znamy. Jestem mama 20 miesiecznego Nikosia :)

Uff...ale dzis upal. Ale wole to niz zime. Prawie caly dzien na dworze bylismy. Jedynie te najgorsze godziny od 12-15 przespalismy w domu. A wam dziewczyny jak dzien minal?
 
femme fatal, kechu, my jesteśmy zaręczeni już od dwóch lat:p Tylko mojemu D. nie spieszy sie do ślubu:-) ale jest dobrze jak jest:)
23may zapomniałam napisać, Wszystkiego Najlepszego dla córeczki:*:*
Synek już śpi:-) U nas dzisiaj upał był że ciężko było wytrzymać, a teraz pada deszcz i taki fajny wiaterek jest, ulga jak nie wiem:) Mały był dzisiaj strasznie marudny i jeszcze na koniec potknął się na schodach i przeżywał a rany prawie nie widać
 
Madzialena aaa...to moj błąd. Ale dobrze ze chociaz sie zadeklarował i mysli o waszym związku na powaznie. Nie to co u mnie. :/

U mnie wlasnie lunelo i twalo moze przez minute ale powietrze od razu sie zmienilo. Az chce sie oddychac. :)
 
KECHu miec taka dzialke tutaj to raj na ziemi. Tam ludzie jezdza tylko w weekendy zeby wyrwac sie od Sztokholmu. Caly tydzien to duzo za duzo ;)
MADZIALENA a moja biedna na sam koniec dnia uderzyla tylem glowy o parapet... usnela we lzach
FEMME to nie ta co mi kiedys pokazywalas ;) mi sie szyje taka
 

Załączniki

  • 1400871307955.jpg
    1400871307955.jpg
    25,9 KB · Wyświetleń: 27
Paulina mimo wszystko ja wolalabym dzialke gdzies w miescie ewentualnie pod miastem. Takie pustkowie posrodku niczego nawet z pieknym krajobrazem to nie dla mnie. Jestem typem mieszczucha :p ah...napewno pieknie bedziesz w tej sukni wygladala ^^

Oho u mnie zanosi sie na burze bo zaczyna grzmiec.
 
23may sto lat dla Julki:tak:
Madzialena, my jestesmy zareczeni juz 3,5 roka a slub kto wie niby w planach maj 2015 bo ja musze pojsc do pracy i trzeba cos odlozyc :-pale chcemy tylko cywilny wiec zawsze to mniej kasy.;-)
Ketchu ja tak samo w zyciu bym na doludziu nie chciala mniec dzialki, robactow i zwierzyna to nie moja bajka
i to tyle lece Bartka wykapac bo chcemy film obejrzec moze akurat szybko zasnie, teraz siedzi z ksiazeczkami, dzis w nocy znowu do nas przyszedl nawet nie wiem kiedy:zawstydzona/y:o 5 sie obudzilam bo miejsca nie mialam patrze a Bartek rozwalony na pol lozka
 
Ostatnia edycja:
reklama
grzmi a deszczu ani kropli jak na razie.... a przydałoby się żeby trochę popadało w nocy a jutro ciepełko było
 
Do góry