reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Młode mamy-przyszłe i obecne-WĄTEK GŁÓWNY!

Ja mam 4 rodzenstwa;) i dobrze mi z tym;) teraz jak mieszkam w Anglii to nawet tesknie za nimi :p

Ja ogladam na Tlc o matkach ktore oddaja do adopcjii...
 
reklama
Mama Nikosia dobranoc :) trzymam kciuki za wyniki.

Olcia kiedys go widzialam ale dzisiaj ogladam seks w wielkim miescie na 6. Jakos mam slabosc do tego serialu i moge go ogladac i po sto razy.

Ja mam mlodszego brata i pomimo ze teraz mamy ze soba slaby kontakt bo jestesmy na zupelnie roznych etapach zycia to nie chcialabym byc jedynaczka. Zawsze bede miala kogos gdy juz np. moich rodzicow zabraknie. A co drugiego dziecka to chcialabym kiedys ale dopiero wtedy gdy nasza sytuacja finansowo-mieszkaniowa sie ustabilizuje :)
 
hej.
wczoraj takiego esena wysmarowalam i mi skasowalo! noooz..

no ale od początku.. dla Nowych mam. Jestem Renata, 29 lat ( we wrzesniu ), dzieci Filip lat 9 i Oskar lat 5. Pierwszego syna urodzilam mając 19,7 lat.

Oskar dziś do dentysty idzie. pierwsza powazna wizyta. A mnie dalej zolądek meczy. wczoraj to myslalam ze zejde. tabletki na chwile pomagaly.

Co do rodzenstwa. Mialam 4 braci, mam 3. Mam z nimi dobry kontakt,chociaz roznica wieku to 8 i 12 lat. Mialam brata rok mlodszego, ale go nie ma. Ł ma 8 rodzenstwa i oprocz 2 siostr i brata z nalogiem to reszta nawet ok jest.Milosci jakijes w nich nie widac, ale w razie czego mozna liczyc na pomoc.
Co do bycia jedynakiem.. i rozpuszczenia jego. wszystko kwestia wchowaniA.Mozna miec kilkoro dzieci a kazde znich jak zywa bestia widząca tylko swoj nos.
Znam duzo jedynaków. I wszystko z nimi ok. a to ze np są nauczeni ze wszystko dla nich.. a dla kogo mialo być tak na chlopski rozum?? z psem sie dzielic cale dziecinstwo???? zeby w doroslym zyciu latwiej dla otoczenia bylo ?

F dziś nocuje u moich rodziców. zazyczyl sobie ze tak chce. A jutro na 2 moj brat go zawiezie do szkoly, jak do pracy bedzie jechał.
 
Hej:) ale debata.... nie jestem w stanie odpisać kazdwj z isobna wiec odpiszę ogólnie:)

Co do szkoły to skończyłam majac niecałe 18 lat zawodówke, fajnie jeśli ktoś ma pomoc i jak urodzi w gimnazjum albo w liceum to może skończyć szkole ale jak wiadomo nie każdy ma ta moLiwosc

Co do rodzeństwa mam 4 braci: 1,5 roku starszego który niebawem zostanie ojcem, wieczny dzieciak z niego ale kocham ho, bo całe dzieciństwo spędziliśmy razem:). Są blizniaki o 14 lat mlodsze i też są ekstra;) no i najmlodszy trochę chotujacy niedawno skończył 6 lat. Mało go znam ale i tak jest słodki:) jaki z tego wniosek? Kocham moje rodzeństwo i nie chciałabym być jedynaczka,

Co do dzieci... od jakiegoś czasu chcę mieć drugie, S. Najpierw się zapieral ze jeszcze nie ale po kilku rozmowach i wyjasniwniu całej sytuacji zdecydowaliśmy ze zaczynamy starania w czerwcu wiec w maju zdejmuje implant:) i będę czekała na kolejnego synka:)
 
Witam. Dyskusja za dyskusją widzę.

Ja w tym roku koncze 26 lat. Na BB jestem od 2008 roku nam trojke dzieci, styczniowa siedmiolatke, syna ktory w czerwcu skonczy 6lat i najmlodszego 14 miesięcy.

Co do rodzenstwa. Mam 5 jedna siostre 6 lat mlodsza, brata 12 lat mlodszego, pozostali trzej to rok , 3 i 4 lata mlodsi. U powuem ze nawet jak mieszkalam u siebie to dobrego kontaktu nir mialam, a teraz to juz w ogole.
 
Ostatnia edycja:
dobry, pospaliśmy z Nikośkiem do 8.00 :)
teraz śniadanko i trzeba ogarnąć w domu bo dziś kolęda a od jutra pomału biorę się za sprzątanie wszystkich ozdób świątecznych i przy okazji pomyje okna po kolei :) no i trzeba się wziąć za sprzedaż Nikośkowych ciuszków :)
 
Hej dziewczynki u mnie nocka tym razem cała przespana :-)
Ale dzień mam dość na pięty i jeszcze Balik Wiki więc dopiero odpocznę około 17 stej . U nas zimno bo aż - 11 szkoda tylko że nie ma tyle śniegu bo by się na dwór poszło na sanki a tak to nawet się na dwór nie chcę iść .
 
U mnie -12 stopni :baffled: mrozi tylek :-)

Witam nowe mamy, tak zagladam i malo co pisze ;) Jestem Alicja, w tym roku koncze 20 lat (ło matko, juz nigdy nascie :-D) 28 stycznia moj syn skonczy 5 miesiecy ;-)
Co do rodzenstwa to mam 3, siostre 11 lat starsza i braci 14 i 15 lat starszych :-D Bezdzietni sa, ja jako pierwsza sie postaralam :blink: Chociaz siostra ostatnio cos sie zaczyna przymierzac, lata gonia :-p

Dziewczyny macie jakies sprawdzone sposoby na plesniawki? Wiem ze kilka miesiecy temu byl juz taki temat, ale cos znalezc nie moge, tyle nabazgrane :no:
 
Hej ;)

Alice cebion ;) najpierw posłucha tetrowa zbierze ten nalot może nawet trochę krwi polecieć i pozniej na lyzeczke 2 kroprlki cebionu i smykowi do buzi i najlepiej robić to po jedzeniu ;) i dawać wodę do picia i jaj karmiła butelka po każdym jedzeniu wyłączać skoczka od butelki i zwykłego skoczka też ją tak robiłam i po kilku dniach miałam spokój ;)
 
reklama
Witam nowe mamy :) Mam 22lata i siedmio miesięczną córeczkę Julię.
Ciuszki po Julii odkładam do kartonów. Na pewno się jeszcze przydadzą. Niektóre są nowe w ogóle nie noszone. Raz przymierzyłam to było za duże, drugi raz przymierzyłam było już za małe. Tak te dzieciaczki szybko rosną. R. już chce mieć drugie, ale dla mnie to za wcześnie. Nie przestraszyłam się porodu tylko nie wiem jak dała bym sobie radę z dwójką w tak krótkim odstępie czasowym.
 
Do góry