reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Młode mamy-przyszłe i obecne-WĄTEK GŁÓWNY!

Happy oby was to w koncu opuscilo ...

My tez tak chorobowo, wczoraj ja rwalo taka flegma czy cos... ale dzis kaszel mniejszy ..i siedzimy sobie w domku , zaraz sie zbieram za robote , a tak mi sie nie chce. S w pracy do 15 .. babcia kolo 17 ma przyjechac do Natii jak my pojedziemy ... i juz doczekac sie normalnie nie moge.

Sandra moja uwielbia do dzis stolik edukacyjny ...;)
 
reklama
Lenati powodzenia! który to tydzień?
ewi dobry wybór :)
Tren o nowe auto? jakie?
sandra masakra, nieładnie ze str tej pani, że tak się zachowała. Biedny P. :(
A stoliczek świetny!
Happy zdrowia!
 
Lenati-na razie na poprawę nie ma co liczyć, mimo steryd jest kiepsko....dusznosci są coraz częstsze....20/04 mamy kontrolę.
Lenati-&&&&&&&
Sandra-fajny stolik :)
 
Hej.

Happy- zdrowka dla malego.. Biedny sie tak.meczy.
Tren- my ostatnio na promocji szafe kupilismy w Jysk. I dzis ulotke ogladalam i dalej fajnr promocje maja. A auto juz jakied wypatrzone? ;)

U nas dzis w koncu slonce wyszlo. Bylysmy na placu ponad 2godz i z wielkim rykiem na cale osiedle Majka wracala do domu bo nie chciala isc.. A na korytarzu znowu szopka, jak za kazdym razem gdy wracamy drze pape, sasiedzi pomysla ze jakas wyrodna matka ze mnie :p Ale Majka ostatnio sie tak zachowuje ze wstyd gdzies z nia w ogole wychodzic :/
A na urodziny to chyba jakiegos karnego jeza jej kupie :p a serio to nie wiem co jej kupic.. Na swieta mini zestaw z ciastolina dostala z foremkami i rozne gadzety to dzis wlasnie siedzimy od 2godz tym sie bawila i teraz farbami maluje bo byly w zestawie tez.

A w ogole to wczoraj wniosek do przedszkola zlozylam i czekamy do konca kwietnia na decyzje. Mam nadzieje ze ja przyjma bo na leb dostane :p

Balkon otwarty i sloneczko tak grzeje po pleckach, mm ;)
 
Lenati powodzenia! który to tydzień?
Dzis zaczynam 14tc ;)

Lenati i właśnie na stolik się zdecydowałam , może nie będzie to fishera bo dość drogi a ja mam ograniczone fundusze a zamówiłam taki
Muzyczny stoliczek edukacyjny 6460 Smily Play - Pati i Maks
Mamy identyko ;) ten pociag na srodku sie bardzo dziecia podoba .. ;)


Cos wam zdj z usg wstawic nie moge ;/ a wiec dzidzia ma 6.24cm , i z usg wiek 12t4d ( czyli dwa dni mniej niz z Om ) , przezier. Karkowa ok , pecherz ok , mozg ok, nosek ok... znamy plec w 80% .. . Ale mam czekac na wynik krwi tego testu, bo maluch ma cos nie tak z przeplywem krwi , wiec wizyta w czwartek i bedziemy decydowac co dalej.. jak test wyjdzie pozytywnie , wspomnial o inwazyjnych badanich...
 
LENATI ja stawiam na synusia ;-) chlopcow podobno wczesniej sie "wykrywa". No i powodzenia, kciuki za to zeby wyszlo negatywnie i wszystko bylo ok &&
 
Bede miec prawdopodobnie dwie coreczki ( tzn Natalie i dzidziusia ) blizniakow nie nosze ;) chinski kalendarz sprawdza sie w mojej rodzinie.. ;)
 
reklama
Do góry