reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Młode mamy-przyszłe i obecne-WĄTEK GŁÓWNY!

reklama
sandra ja 18 sierpnia skladalam tez brakowalo mi dokumentow i dopiero teraz 18 mam sprawe yhh a co do rodzinnego tyle dobrze ze wyrownanie dadza za te miesiace mi sie bie nalezy rodzinne

Happy yhh to nie ciekawie ale zdrowka dla Dennisa
 
Wizyty domowe to rzadkość, chyba że ktoś mieszka daleko od przychodni albo ma dziecko niepelnisprawne, jest w zaawansowanej ciąży, ma problemy z poruszaniem sie itp
 
Ja zawsze dzwonię do pediatry jak młody jest przeziębiony i wtedy albo przyjeżdża po pracy (mieszka ulicę od nas) albo radzi jak domowymi sposobami załagodzić objawy. Jak na razie odpukać raz był chory (zapalenie oskrzeli) jak miał 8 miesięcy wtedy miał serię zastrzyków a później antybiotyk.
 
reklama
Do góry