reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Młode mamy-przyszłe i obecne-WĄTEK GŁÓWNY!

Witajcie, Bartek wczoraj zasnal o 22 a wstal po 5 oszalec mozna, zwykle wstaje po 6 ale spac zawsze o tej chodzi.
Paulina to faktycznie bardziej oplaca sie tutaj kupowac. Moj tesc tez pracuje w Szwecji wyjezdza 2 razy do roku na kilka mies i zawsze przed wyjazdem idzie mu minimum tys a sam jezdzi:tak:
 
reklama
ANULA w swieta A. z tata robili zapasy bo wszystko wyjedli i wyszlo im 1700zl :eek: tyle ze oni wszystko mroza. Kielbasy, pierogi, szynki, krokiety itp itd.

Dzisiaj A. jedzie mi kupic pralke i suszarke do SE ;) bo tak to oni zawsze raz w tygodniu chodzili do pralni na parterze bloku, ale okazalo sie ze w cenie czynszu jest tylko 10 pralek miesiecznie, wiec kupujemy sobie, tata tez sie doklada.


U nas strasznie duszno. Mloda spi. Chyba bedziemy rezygnowac z popoludniowych drzemek bo wczoraj usypiala ponad pol godziny i pol godziny spala... dzis 23minuty usypiala. Zobaczymy ile pospi bo juz 15minut. Ok lece prostowac wlosy.
 
Paulina u nas tesc tez jedzenie kupuje i tam czesc zamraza ale mieszka zwykle z kilkoma facetami ktorzy do Polski w roznym czasie przyjezdzaja wiec szybko idzie jedzenie, teraz po swietach ma jechac.
u nas 24 stopnie lekki wiatr a dzieci na placu zabaw w kurtkach i grubych czapkach, jedna kobieta mnie zapytala czy nie za zimno dzis na kaszkiet hehe
IMG_20140408_122211.jpg
 

Załączniki

  • IMG_20140408_122211.jpg
    IMG_20140408_122211.jpg
    50,6 KB · Wyświetleń: 70
ANULA moja i wczoraj i dzis bez czapki goni i w bluzce na dlugi rekaw. Wiec twoj Bartek i tak grubiej ubrany :p mnie najbardziej rozsmieszylo ostatnuo sasiadka mieszkajaca pare domow dalej z wozkiem idzie, ona krotki rekaw a bobas 8msc body dlugi bluza czapka na to kaptur i kocem przykryte, a do mnie z tekstem gdzie Nikola ma czapke :banghead:
 
u nas teraz 24 stopnie troche jest wiatr i bylismy po 10 wiec zalozylam koszulke bluze i kaszkietowke a dzieci w kurtkach, sama tez mialam koszulke i bluze a przed chwila sasiadka z dzieckiem wychodzila co prawda male wiec nie wiem jak ubrane ale ona w bluzie i kurtce:-p
 
My już po spacerku, położyłam synka spać bo chciał, zobaczymy czy zaśnie:p

U nas dzisiaj 22 stopnie i również duszno, przed chwila padał deszcze a teraz z powrotem świeci słońce, mały też był dzisiaj na dworze bez czapki, miał cienka bluzeczkę i cienką kurteczkę bo po chorobie wole nie ryzykować, i tak miałam wrażenie że jest cienko ubrany bo inne dzieci w kurtkach na polarze masakra;/

paulina może problem z drzemkami jest tylko chwilowy:) dla dziecka jest dobrze żeby jak najdłużej spało w dzień, ale wiadomo ja synka nie zmuszam do spania jak nie chce a jak pozno wstanie rano to juz całkiem:)
 
Bartek nadal spi w dzien a mi to na reke mam czas dla siebie do tego we wrzesniu do przedszkola a tam 3 latki nie maja wyjscia wszytskie maja spac wiec niech spi bo on nie z tych co poleza grzecznie bez spania hehe:-D
 
Hej dziewczyny mały trochę lepiej choć katar go meczy bardzo:( ja mam coraz gorszy kaszel i boli mnie w klatce piersiowej:/ S. Pojechał na rower a my jeszcze dziś i jutro w domku.
Olalam dziś wszystko, nie sprzątam nie gotuje tylko odpoczywam!
Edit.
Mały ma znów wysoką gorączkę i znów nie mogę jej zbić... mam dosyć:(
 
Ostatnia edycja:
czesc dziewczyny :)

grr ale Z. mnie wkurzyl...no masakra. Czasami sie zastanawiam czemu nie zostalam lesbijka albo zakonica?? Nie musiala bym sie wtedy uzerac z tymi jamochlonami-facetami. Pff...mam go czasami po dziurki w nosie. :mad::mad:

A jak tam wam minal dzien dziewczeta?
 
reklama
brr zimno na dworze, tylko 8 st i do tego co chwilę pada deszcz:baffled:

Anula, Paulina wczoraj u nas było 22st, młody latał w cieniutkiej bluzeczce z długim rękawem ( ja też). Staram się młodego ubierać tak samo jak siebie. A znajoma na placu zabaw była z córką ( 4 dni młodszą od D.) ubraną w grubą kurtkę i czapkę:szok::baffled:

Happy jeszcze raz zdróweczka dla Was:tak:

a co tu tak cicho się zrobiło co??? gdzie się podziewacie???
 
Do góry