reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Młode mamy-przyszłe i obecne-WĄTEK GŁÓWNY!

moja tez od małego Nike , A. jej kupuje bo jak ja widze ich ceny to mnie odpycha ;d

ja ostatnio wystawiłam rzeczy po małej na allegro ale sie nie sprzedało. a siostrze A, nie bede dawac

Milena popatrz sobie w tym jasiu i małgosi , takie w miare rzeczy a tanie albo w pepco ;pp
 
Ostatnia edycja:
reklama
popatrzę ;)

masz dalej na allegro wystawione ??

Bo jak nie dajesz nikomu, to od kogoś chyba taniej ;))
 
Ostatnia edycja:
nie juz nie ;)

mi sporo ubranek daje siostra mamy bo ma własnie córke 8 msc starsza od Julki, a reszte własnie kupuje w pepco albo zamawiam na allegro paczki ;p
 
u nas w szkole to zawsze coś wymyślą. Justynka chodziła do przedszkola to dopiero w pażdzierniku się obudzili że trzeba zrobić inną grupe dla pięciolatków a w między czasie wszystkie z rocznika 07 poszły do zerówki. ferie dla zerówki odwołane zostały, sama nie wiem czemu, a teraz po feriach Justynka znów zmieniła miejsce zajęć w szkole w grupie przedszkolnej już pięciolatków, nie w zerówce. ale to akurat na dobre wyszło bo w końcu Marek też zaczyna zajęcia od 8 i mam spokój przez pół dnia z obydwoma.

Milena Ja się boję ząbków, i tak teraz chyba dziąsełka dokuczają małemu bo uspokaja sie jak coś gryzie. ale na ząbki to raczej za wcześnie.
Magda Kiedyś wstawię fotki.:-p. mi też dużo przed terminem stawiał się brzuch. i to były chyba te przepowiadające skurcze braxtona-hicka. ale tez za każdym razem niepokoiło mnie to.

Kasiek Teraz to jest grupa pięciolatków. coś jak przedszkole ale ciągną zajęcia z zerówki. w zerówce była razem z sześciolatkami, rodzice podobno coś się burzyli że te młodsze dzieci opóźniają naukę starszych więc rozdzielono dzieciaki wg rocznika. a co do ferii jeszcze przed feriami i w trakcie ferii Justynkja chodziła do normalnej zerówki, a co najlepsze przedszkole miało ferie.

Anula . no ja teraz będę częściej zaglądać bo już złapałam rytm dnia. juz tak łatwo się nie pozbędziecie mnie... chyba. początki nie są łatwe ale jak sie złapie rytm to znajduję też czas dla siebie. a teraz yto w ogóle od 8 do 14 najstarsze do przedszkola chodzą a Bartek jest spokojnym dzieckiem to mam dużo czasu.

Nisiula
Gratulacje.
 
Ewi Natalia tak ok 2,5 miała jak zaczęła się ślinić gryźć ...a teraz to ślinotok :-D:-D Może wyjdą będzie spokój . Bo siostra to mnie uspokoił dziś że daj spokój , jej synowi zęby szły od 4 miesiąca , a przebiły się w 8-mym ;//

23may To porób mi fotkii , po co ma ci leżeć jak może mi się przydać ..
 
EWI- ja jak Dennis skończył 3 msc. to sama mu rytm dnia ustaliłam bo inaczej prawie nie jadł i od tego czasu spokój:)
 
hym od 68cm do 80 ( w tym tak wiesz im wieksze tym bardziej na lato) :-) Tym bardziej że mamy blisko to można wiesz normalnie odebrać . ty sie pozbędziesz , a mi się przyda ;PP
 
reklama
W takim razie się powstrzymam od zakupów :-) Bo przeczuwam że twoja pięknie ubrana chodzi .. i szukac nie bede musiała
 
Do góry