reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Młode mamy-przyszłe i obecne-WĄTEK GŁÓWNY!

reklama
Lana to sporo ma juz tych zabkow:)

dziewczyny jezeli wy macie do mnie pretensje ze ja wgl pisze to powiedzcie wprost a njie co druga ma pretensje !! ok powiedzialyscie mi co ja robie zle wiec zmienie to ale nie bede czytala jaka to ja okropna jestem bo nie od na wasze posty !! staram sie jak moge czytac wszystko po kolie ale kazdy ma praw sie za motac!!
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Zuzia spi juz godzinkę a ja sie lenie

Zrobiłam dzisiaj sernik na zimno i juz połowy nie ma:)

Liza Mikuś zaszalał z ząbkami , u nas wychodzą cały czas górne trójki i widze ze na dole zaczyna dziąsełko pękać.
 
LANA ja to rozumiem wszystko naprawdę i przeczytałam to co pisałyście i postaram sie juz nie pisac tak jak do tej pory!!
Liza ja nie mam pretensji tylko chce by wszytsko bylo jasne
 
Ostatnia edycja:
Lana a Agusia juz po polowkowym? bo wlasnie przegladalam liste mam pazdziernikowych i nie podala plci. ciekawa jestem czy dziewczynka zostanie dziewczynka ;-)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
Do góry