reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Młode mamy-przyszłe i obecne-WĄTEK GŁÓWNY!

ale tam wygodniej i miło i nikt nie przeszkadza i nie marudzi i w ogóle jest the best

a tu będą ciocie marudziły brały na ręce i w ogóle tu jest fujjjjjj
 
reklama
Hehe a czemu to nie, kazda data fajna;-) ja jestem z 13ego i nie narzekam, zaluje ze sie nie urodzilam jeszcze w piatek :-D

Dobra lece, do moich starszakow,poloze ich spac zaraz, Mikusia tez kolo 20, no i czekam na M ;]
 
reklama
Trochę sobie pospałam, odpoczęłam, nawet M obiad za mnie zrobił, bo ma wolne do piątku i czuję się dużo, dużo lepiej:tak:
Witam nowe mamusie :)
Liza, Młodamamusia No Właśnie Kacperek miał być lipcowy, a jest czerwcowy, coś w tym czerwcu musi być:-D
Niunia Daj nieźle popalić swojemu eks, niech wie co to odpowiedzialność za dziecko! Co do wydzieliny to ilościowo jest zawsze w ciąży dużo, u mnie też, ale zależy od koloru.
Lexi Ja pierwszą ciążę ( prócz przedwczesnego porodu) też miałam super, a teraz troszeczkę gorzej, ale warto :tak:
ViKamcia Dziękuję :)
Liza Ja też przegapiłam moment odejścia czopu, jak już byłam w szpitalu, to leciała mi krew, ale nie wiem czy to czop:-p
Justyna Najwyżej od sąsiadki będę sobie pożyczała ciśnieniomierz.

Aha dziewczyny, jutro wielki dzień pozbywamy się loczków Kacperka :D
 
Ostatnia edycja:
Do góry