reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Młode mamy-przyszłe i obecne-WĄTEK GŁÓWNY!

Daffi oj ta Julka :-D mała agentka:-p

Vegas świetne ciuszki i ta kurteczka boska:tak:

ludzie się zaczęli pojawiać wreszcie,więc w końcu jest co robić:-) mój kolega,który mi pomaga czasem na recepcji jest niemożliwy - komentuje tyłki dziewczyn na aerobiku :-D padam ze śmiechu:-)
 
reklama
Daff jeszcze raz powtórzę dziecko demolka :-D:-D


Vegas super że prezenty się podobają :-)

Świetna bluzka, no i ciuszki Martynki też superowe.


Paula ja też bym ten drugi brała ;-)

Julka pije od roku z plastikowego kubka, z niekapka piła od 6 m.ż.
 
Ostatnia edycja:
Kama, ja mam jeszcze pytanie do Ciebie. wygodnie Julci w x-landerze? ma dość dużo miejsca? bo ona chyba jest podobna do mojego Łobuza?
 
Cherie co do wózka o jakim piszesz to np moja znajoma ma taki i ubóstwia na maxa:) myślę, że pewnie faktycznie jest super.
 
Cherie tak tak Julka do tych szerszych należy :-D na prawdę ma sporo miejsca, ten wózek po rozłożeniu wygląda jak normalna duża spacerówka.

Kurcze nie mam żadnego zdjęcia żeby Ci pokazać jak jutro będzie ładna pogoda to ją wsadzę i pstryknę żebyś miała porównanie.
 
Daff wózeczek zmienił kolor :-D:-D Julka demolka to mało powiedziane :-D

vegas jakie fajne kapciochy :-D

Paula ten ze składaną rurką:tak:

Cherie nawet jak od jutra to i tak nie dla mnie;-) Ja kupię dopiero za jakiś czas;-)

patrycja jeszcze raz dzięki ;-)

Co do picia to Maja dostała Lovi 360,no ale na razie pić z niego nie próbowała ;-) Mam nadzieje,że z kubkami pójdzie o niebo lepiej niż l butelkami :-D ;-)
 
Cherie tak tak Julka do tych szerszych należy :-D na prawdę ma sporo miejsca, ten wózek po rozłożeniu wygląda jak normalna duża spacerówka.

Kurcze nie mam żadnego zdjęcia żeby Ci pokazać jak jutro będzie ładna pogoda to ją wsadzę i pstryknę żebyś miała porównanie.

no to zrób, proszę :-) a jak się składa w parasolkę? dużo miejsca zajmuje w samochodzie?
 
Daffi-Mleko pokochał,ale te z kartonu,teraz naprawdę sporo lubi wypić. Na modyfikowanym robię kaszkę, bo by nie wypił.

no my tez modyfikowanego nie dajemy zewzgledu na zaparacia. a melkow kartonie tak. z butelki nie do konca:)

Paula to neizle cie natchnelo ze je ogladalas. ale sa braki. juz nie wstawialam 2 miesiace tam zdjec.

Anetka, lolkak niestety i wozeczek dostał pic. zaraz bedzie prany:D
 
Ostatnia edycja:
moja ma tę butlę z krótką rureczką, grubą. Nauka picia z tego zajęła jej 6 dni, ale warto było:D uwielbia z niego pic, potrafi sama sobie otworzyc i zamknąc kubek:) w sensie tę zasuwkę.
 
reklama
no to zrób, proszę :-) a jak się składa w parasolkę? dużo miejsca zajmuje w samochodzie?

Zwalniasz takie gówienko małe z boku, pedał do góry i siłą rąk składasz, na dobrą sprawę jak nabierzesz wprawy to jedną ręką na go się złożyć.


Wiesz co po złożeniu jest strasznie długi, do bagażnika vectry na styk wszedł ale jak go wrzucisz na tyle siedzenie to to spokojnie mieści się fotelik i jeszcze mój tyłek obok :-D

Jutro Ci zrobię kompleksową sesję, żebyś miała wgląd.
 
Do góry