reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Młode mamy-przyszłe i obecne-WĄTEK GŁÓWNY!

Agateczka dzięki, ale już tak nie wyglądam :-p

Vegas no właśnie, wyglądałam :-p teraz walczę o to, żeby znowu dobrze wyglądać i myślę, że w końcu mi się uda, no musi! ;-)
Właśnie ja już Tobie kiedyś też pisałam, że mi kogoś przypominasz :-p
 
reklama
Anetka teraz wcale gorzej nie wyglądasz! ale jakoś inaczej. Lepiej wg mnie bo wyglądasz dojrzalej:) dla mnie obie wersje są super, poważnie mówię.
 
Anetka na tym 1 zdjęciu pięknie:) na drugim wg mnie nie pasuje Ci fryzura, jakoś tak znowu inaczej. A z grzywą extra wyglądasz, widziałam na nk:)
 
opluskałam Mychę, mam teraz 'żabie' palce:p:p mąż gra, Młoda się tuli z dziadkami na dole, już zmęczona jest, ale może do tej 20 uda mi się ją przetrzymac. I popcorn mąż kupił to trzeba sobie zrobic:)

Anetka no gruba nie jesteś, jest różnica między tym co było przed ciążą a teraz. Ale nie martw się, ja myślę, że samozaparcie i efekty będą widoczne. Chciec to móc:)

Już jutro nasze Szczęście kończy 14 miesięcy:)
 
Vegas wiem, tym bardziej, że już kiedyś schudłam 15 kg więc wiem, że się da. Tylko jak pomyślę, jak ciężko było schudnąć te 15 kg a teraz muszę 2 razy tyle.. no cóż, tudno, muszę sobie jakoś poradzić.

Ja też zaraz idę wykąpać Zuzię, bo niedawno wróciła. :tak:

To Martynka już duża panienka ;-) Zuza 2 dni temu kończyła 21 miesięcy :tak:;-)
 
Ostatnia edycja:
Anetka w cale nie jesteś gruba!! Ale zazdroszczę Ci że masz tyle samozaparcia, i chcesz poprawić swoją kondycję.
Powodzenia!


Julka już wykąpana właśnie się usypia.

Karkówa w piekarniku dochodzi, idę się obżerać :-D
 
reklama
Vegas no, jeszcze tylko 3 miesiące. Jak ten czas leci. Mi się wydaje, że dopiero co rodziłam a tu Zuzia już taka duża.

kama dzięki. Nie wiem czy mam tyle samozaparcia, to dopiero się okaże ;-) Jak na razie jestem nastawiona pozytywnie i mam nadzieję, że tak zostanie :tak:
Smacznego ;-)

U mnie dzisiaj jedli pizze a ja się schowałam w pokoju, żeby mnie nie kusiło ;-)
Właśnie umyłam Zuzię i poszła do dziadka się pobawić.
 
Do góry