reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Młode mamy-przyszłe i obecne-WĄTEK GŁÓWNY!

Czesc dziewuszki ja tylko tak na szybko was poczytałam jutro cos skorbne bo nie mam siły juz hehe:-D

Wszystkim dzieciaczkom i mamusią zycze spokojnej nocki;* do jutra muaaaaaahh;**
 
reklama
O pierwsza,:-D:-D:-D

a więc Droga Vegas ,,zaprzeczas sama sobie!
nie dziw się ,ze Daff nam napsiala kim Ty jestes bo zrobila slusznie kazda na jej miejscu zrobilaby to samo..dodając to ,ze nie był to PIERWSZY raz tylko 3 CZY 4! więc miaalas szanse i ją zmarnowalas..wyzywalas dziewczyny od idiotek bo powiedzialy prawde..potem robilas falszywe konta i jeszcze kłamiesz ,ze to nie Twoje...jak nie twoje skoro IP jest takie samo????????????..no chyba ,ze jakies kolezanki pisaly z twojego komputera..! i nie rzucaj się teraz do Pauli albo Daff bo mialy dobre serce a ty to wykorzystalas..wiec nie dziw się teraz ,ze nikt ci juz nie ufa...i jak się wchodzi na forum to nie pisze się najpierw o wkładkach tylko się wyjasnia chyba nie??
Ale jednego naprawdenie nie kumam jak moglas oszukiwac na mamach grudniowych skoro mialas juz dziecko?..Ja rozumiem kazdy popełnia jakies błedy ale są ludzie którzy mają szacunek a Ty go nie masz..bo wyzywalas czlowieka ktorego tak naprawde osądzilas po kilku miesiach pobytu na forum..i nie mysl ze jak teraz sobie przyjdziesz po tym wszystkim to wszystkie tutaj bedziemy Cię kochac..nie wiem czy dziewczyny Cię tu chcą czy nie...mi tam wszystko jedno teraz..bardzo Cię polubiłam ale teraz jestem bardzo zła na Ciebiee!!
Mam nadzieje ,ze to zdjecie brzucha było Twoje i ze wkoncu zrozumiesz co zrobilas..i co jescze musisz zrobic..wiem ze przeczytasz ten post tak od niechenia i pomyslisz sobie idiotka no ale to juz twoj wybor...
Masz męza ,super coreczke i nie zmarnuj tego..

Ja się nie chce w to mieszac ale..musialam to napisac...;-)

pierwszy raz tak wczesnie wstalam:szok::-p:rofl2:

dla reszty buziaczkii cmok cmok!!!!!!
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Ja wstałam bo mama rano do pracy wstawała i mnie obudziła hehe...
Jeszcze musze isc do banku przelac dziewczynie pieniądze za tą sukienke;D aleee mi się podoba widzialas tą 2??

buziaczki dla Alusia hehe
 
my tutaj na pewno będziemy :-p ja zrobiłam sobie śniadanko mmm znowu jem ale co tam dla Ananaska wszystko

Andzia a którą kupujesz? tak widziałam i pisałąm ze obie super ale zalezy jaką masz karnację mnie sie obie podobają
 
Tą druga rożową w róze;D
hehe Fikusek dzieki;) musialam napisacc moze cos z tego wyciągnie.choc marne w tym pokładam nadzieje..

WSTAWACCCCC SPIOSZKIIIIIIIII!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 
dzień doberek :)
Andzia16 ta druga też fajna ale mi się ta pierwsza bardziej podobała..

ja to poszłam w końcu spać o 2.. miałam temp. 37.1*
 
reklama
zrób sobie śniadanko
codo wczoraj i Vegas sytuacja nieciekawa ale masz rację tak podsumowując
zapowiada się kolejny słoneczny dzień a u ciebie jak?
 
Do góry