reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mleko, papki i kanapki, czyli nowe pokarmy w diecie maluszkow :-)

reklama
chodziło mi o karmienie lyżeczką, z miseczki

to pewnie zrobiłabym tak jak na opakowaniu ;-)

i tak pozwoliła nam dać trochę wcześniej, ale jeszcze chwile się wstrzymam

pewnie, że się wstrzymuj ile się da ;)

pytanie z innej beczki .... wczoraj młodemu ugotowałam marchewkę z ziemniaczkiem, teściowa miała mu dać ale nie dała bo się bała :baffled: więc papu w garnuszku wylądowało w lodówce - czy dzis mogę to podać, czy lepiej robić świeże :confused:

ja dziś robiłam ziemniaczka z brokułą
i zrobiłam to też na jutro :)
tylko podgrzeje ;)
 
Ja dzis brokula z marchewka.... ojjjj nie spasowalo ;-) mam jeszcze brokul na jutro to moze z ziemniaczkiem bedize lepsze, bo sam ziemniaczek czy marchew z ryzem to wcina ze az miło :-)
 
A moj synus dostał od babci z Niemiec masę sloiczkow , kaszki, mleka i soczki. Póki co wszystko trzymam i sloiczki będę podawac sporadycznie kiedy nie będę miała czasu na rozmrażanie zapasów z lodówki. Mamy juz zupke z ; selera, marchwi, ziemiaczka, kalafiora i brokula. Oraz dynie, marchewkę i ziemniaczka na stanie w zamrazalniku.

Wczoraj dostał jeden sloiczek tak się najadl że zrezygnował z mleka o 18.00. Potem soczek marchwiowy i po 20.00 już kaszka i spanie.
 
reklama
Pytanie. Czy taką kaszke >>> Kaszka Humana bezmleczna HA SL gryczana NOWOŚĆ (2930356545) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. mogę zmieszać ze swoim mlekiem i podać dziecku np. przed snem, żeby sprawdzić czy będzie dłużej spało????? Nie chcę podawać mu kaszek typowo mlecznych, bo wolę żeby był tylko na mleku z cyca. Zastanawiam się też czym może skutkować podanie mu takiej kaszki teraz, gdy jeszcze nie zaczęłam rozszerzać mu diety marchewkami, jabłkami, ziemniaczkami itp? Te produkty zamierzam zacząć wprowadzać mu po skończonym 6-tym mies +/- 2 tyg.
 
Do góry