reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mleko, papki i kanapki, czyli nowe pokarmy w diecie maluszkow :-)

reklama
No nie jako sam ;-)tylko czy z brokuł z ziemniaczkiem wczesniej jadła:-) taki gotowany przez ciebie:tak:
to nie ;) to była nasza pierwsza próba. Przed chwilą próbowałam dodać do tego marchewkę i dalej jest ble, a ziemniaczki z marchewą zjadła chętnie. Trudno. Ale myślę że tyle co zjadła wystarczy żeby sprawdzić czy nie ma jakiś sensacji po brokułach. może w szerszym zestawieniu jej zasmakuje;) W każdym razie ziemniaczek z brokułami prawie cały poszedł do kosza;)
 
kasiaczek moze nie posmakowalo...moja tak reaguje na dynie z ziemniaczkiem

musze sprobowac innego zestawienia czy jest dynia z czyms innym?
 
reklama
no ja wlasnie musze sprobowac na parze bo takich z wody moj Brzdac nie chce :no: ale Mamusi z obaidu wyzerac to juz chce heh
Tygrysie, a spróbuj dodać koperku lub innego zioła do tego, to może smak zmieni, bo może zbyt mdłe dla Niego, bo są dzieci, które lubią mieć konkretny smak.

samego brokuła (?) nie dawałam, chciałam żeby go spróbowała dlatego kupiłam słoiczek z ziemniaczkiem ale mi też nie podzszedł;)
Brokuł możesz dać ze wszystkim. Jak w słoikach to jest to nie wiem, ale możesz sprawdzić na stronie producentów.

Lilianna- gotuję co drugi dzień. A dzieciaki siostry to stare konie już- Zuzia ma 6 lat,a Mikołaj w maju skończy 3.
Fajnie, taka w sumie mała różnica wieku między poszczególnymi dzieciaczkami.

Marcelka obsypało i nie wiem czy po dyni czy po drosetuxie który ostatnio dałam dwa razy:dry:
Obstawiam syrop.


Ja mam 2 zeszyty przepisów dla dzieci i 4 książki. :-p Co do żywienia moich dzieciaków, mam z deklem. :oo2:
 
Do góry