reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mleko mm w szpitalu

reklama
Ja wczoraj wyszłam, nikt nie naciskał, raczej okazywali wsparcie i chcieli pomóc, natomiast wtedy jeszcze nie miałam pokarmu, córka była głodna, bez problemu dostawałam mm do dokarmienia.
Off topic 😃 wybaczcie :) jak bylo? Poszlo szybko wywolanie? Jak sie czujecie? Wszystkiego najlepszego dla Was ❤️🥰❤️niech córeczka zdrowo rośnie
 
Off topic 😃 wybaczcie :) jak bylo? Poszlo szybko wywolanie? Jak sie czujecie? Wszystkiego najlepszego dla Was ❤️🥰❤️niech córeczka zdrowo rośnie
Wiolu, poród miałam przepiękny i świadomy, bez bólu do samego końca, w tej samej sali, w której rodziłam syna ❤️ Udało się już następnego dnia po baloniku :) Czujemy się wspaniale, nie pękłam ani nie byłam nacinana, córka zdrowa, laktacja się rozkręca i docieramy się do siebie powoli :) Dziękujemy i buziaki dla Was ❤️❤️❤️
 
A skąd oni w szpitalu mają wiedzieć od razu, ze dane dziecko ma nietolerancję laktozy? 🤔
U mnie w szpitalu było nan ha, nan dla wczesniakow I humana. Położna sama zdecydowała, że poda córce mm, a że szybko spadała z wagi to podpytałam, które jej podała. No i było to nan ha. Do domu też takie kupiliśmy, ale gdy doczytałam, że to dla dzieci narażonych na nietolerancje laktozy, bo np rodzice ją mają, zmieniliśmy na nan optipro plus. Także w niektórych szpitalach tez zwracają na to uwagę.. tak mi się wydaje, no chyba, że to przypadek, że takie mieli i takie podali córce
 
U mnie w szpitalu było nan ha, nan dla wczesniakow I humana. Położna sama zdecydowała, że poda córce mm, a że szybko spadała z wagi to podpytałam, które jej podała. No i było to nan ha. Do domu też takie kupiliśmy, ale gdy doczytałam, że to dla dzieci narażonych na nietolerancje laktozy, bo np rodzice ją mają, zmieniliśmy na nan optipro plus. Także w niektórych szpitalach tez zwracają na to uwagę.. tak mi się wydaje, no chyba, że to przypadek, że takie mieli i takie podali córce
No ale wlasnie chodzi o to, ze przy dzieciach majacych dobę czy dwie to nie wiadomo, bo jeszcze nic nie wyjdzie.
Ja mam syna z bardzo mocna alergia na bmk i podawali mu w szpitalu preNAN. Nie mam wątow do szpitala, zwyczajnie na takim etapie nie da się stwierdzić
 
To prawda na tym etapie nie da się stwierdzić, mleko ze zdjęcia to w puszce bebilon profutura duo biotik.
Takie też podawałam po szpitalu bo jako noworodek moja córka była dokarmiana tym mm ale niestety nam nie odpowiada, problemy z brzuszkiem zaczęły się po 2 tygodniu życia.
Mała ma teraz 2 miesiące i lekarz zalecił bebilon comfort ze względu na zaparcia i wzdęcia lecz poprawy prawie nie ma, ma kolki a do mleczka dodaje delicol, poza tym espumisan i probiotyk x2 dziennie.
Miał ktoś podobne problemy, co pomoże na płacz i ból z powodu wzdęć? i jak radzić sobie z twardymi stolcami? Wiem ze po 3 miesiącu może to zaniknąć ale do tej pory mogę się wykończyć bo nie wiem już jak działać by było dobrze. Dodam tylko ze trafiliśmy z tym problemem do szpitala i wszelkie badania wyglądają dobrze, nawet usg brzuszka nic nie pokazało.
 
reklama
Wiolu, poród miałam przepiękny i świadomy, bez bólu do samego końca, w tej samej sali, w której rodziłam syna ❤️ Udało się już następnego dnia po baloniku :) Czujemy się wspaniale, nie pękłam ani nie byłam nacinana, córka zdrowa, laktacja się rozkręca i docieramy się do siebie powoli :) Dziękujemy i buziaki dla Was ❤️❤️❤️
Wspaniale wiadomosci ❤️ Bardzo sie ciesze!
Ucaluj dzieciaczki od forumowej cioci 🥰
 
Do góry