reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mleczne zabawy

Agnexx pisze:
Wpływ na laktację będzie taki, że będziesz miała więcej pokarmu. ;D

u mnie nie było żadnego wpływu na laktacje a szkoda bo julka już nie cycoli, ale tak wam powiem w tajemnicy że jak miałam zastój w piersi na samym początku karmienia to Andrzej mi pomógł ;) :laugh: ;D ;)
 
reklama
u mnie nie było żadnego wpływu na laktacje a szkoda bo julka już nie cycoli, ale tak wam powiem w tajemnicy że jak miałam zastój w piersi na samym początku karmienia to Andrzej mi pomógł ;) :laugh: ;D ;)

A dlaczego Julka juz nie cycoli ? "Odstawila" sie sama w wieku 5 miesiecy ?  ::)
A propos tego "zywego laktatora", podobno dochodzilo do aktow odciagania i wypluwania mleka przez mezow  :mad: :mad: :mad:
Na jednej z grup dla mam oczekujacych dzidziusia przeczytalam, ze mezowie potrafili sie cyt. "brzydzic kobiet w ciazy"  :mad: :mad: :mad:
A Twoj luby wypijal ze smakiem czy plul ? ;)
 
Julka już nie cycoli bo ja miałam za mało pokarmu a jak ona poczuła butlę to potem wogóle nie chciała ssać cyca.
Leniuszek taki.

a co do mojego męża to pił i to nawet chętnie,
raz po pijaku wygłupiał się i mówił do mnie mamo ssał palca i zachowywał się jak małe dziecko, to ja do niego mówię " może cyca jeszcze ci dać?
a on moją kiece do góry i się doczepił, szkoda że wtedy nie miałam jak zdjęcia zrobić bo byście się teraz pośmiały
 
jus20sto pisze:
Julka już nie cycoli bo ja miałam za mało pokarmu a jak ona poczuła butlę to potem wogóle nie chciała ssać cyca.
Leniuszek taki.

a co do mojego męża to pił i to nawet chętnie,
raz po pijaku wygłupiał się i mówił do mnie mamo ssał palca i zachowywał się jak małe dziecko, to ja do niego mówię " może cyca jeszcze ci dać?
a on moją kiece do góry i się doczepił, szkoda że wtedy nie miałam jak zdjęcia zrobić bo byście się teraz pośmiały

:laugh: :laugh: :laugh:
Slodzio ! Szkoda, ze to bylo "pod wplywem". Moze w pelnej przytomnosci umyslu wstydzilby sie poprosic o "doczepienie". :p
A moj kiedys podczas ssania zasnal jak dzidzius przy piersi.  ::) Jakie to bylo slodkie ! Rozklejam sie kiedy o tym pomysle  ::) Fajne uczucie.
 
Kinia nie później na drugi dzień mu to opowiedziałam to śmiał się ale zachowywał się normalnie, często tak robi.
Ostatnio w łłóżku to mówił teraz to cuce tylko moje i ciągał.
To mi się podoba.
A np. kiedy sie kochamy to on lubi pieścic moje piersi i nie raz się zdażało że się podłączał a ja mówię no temu to dobrze.
Nie dość że 'jest ze mną " to jeszcze się naje.
Podoba mi się to że niektórzy faceci tak podchodza do sprawy bo wiem że są tacy że na czas karmienia to kobitki nie ruszy
 
jus20sto pisze:
Kinia nie później na drugi dzień mu to opowiedziałam to śmiał się ale zachowywał się normalnie, często tak robi.
Ostatnio w łłóżku to mówił teraz to cuce tylko moje i ciągał.
To mi się podoba.
A np. kiedy sie kochamy to on lubi pieścic moje piersi i nie raz się zdażało że się podłączał a ja mówię no temu to dobrze.
Nie dość że 'jest ze mną "  to jeszcze się naje.
Podoba mi się to że niektórzy faceci tak podchodza do sprawy bo wiem że są tacy że na czas karmienia to kobitki nie ruszy

Tylko moje ! :D I pewnie przy tym gaworzyl "ma-ma", "ba-ba" cofajac sie w rozwoju do okresu niemowlectwa.  :laugh: BTW podobno w jakichs praktykach magicznych i tradycjach pewnych ludow mleko kobiece bylo uwazane za eliksir mlodosci. Uwazaj, mozesz sobie chlopa odmlodzic !  ;D
A co do nieruszania zony w czasie karmienia i wstretu do ciezarnej to az mmna wstrzasnelo i nie potrafie nad tym przejsc do porzadku dziennego. Na ktoryms forum dziewczyna skarzyla sie nawet, ze na czas ciazy znalazl sobie kochanke. Okropne.  :mad: :mad: :mad:
A z tym ssaniem mlecznych piersi to chyba swoiste tabu. Moze jedno z ostatnich w naszych wyzwolonych czasach, bo o takim, dajmy na to, seksie analnym to mozna smialo i bez ogrodek a o mleczku jakos tak...
 
Pewnie niedługo uzna sie to za następna perwersję.

kinia.p pisze:
Tylko moje ! :D I pewnie przy tym gaworzyl "ma-ma", "ba-ba" cofajac sie w rozwoju do okresu niemowlectwa.
.

nabijasz się bo takie odniosłam wrażenie.
 

nabijasz się bo takie odniosłam wrażenie.

Nie, absolutnie ! Taka przemiana doroslego faceta w oseska jest po prostu fajna, zabawna. A za zboczenie nie zostanie uznane bo zgodnie z koronnym argumentem uzywanym w dyskusjach o homoseksualizmie "ssanie mleczka istnieje od tysiecy lat" :laugh: :laugh: :laugh:
 
wiecie co???

a mnie to razi :/

nie żebym była jakaś konserwatywna baba ale nie lubie jak facet "zamienia sie w dziecko". facet musi być facet i picie mleka z piersi kobiety tak dla przyjemności to dla mnie swoiste "zboczenie"( nie urażając nikogo)

blee

ale jeśli komuś to odpowiada to czemu nie...
 
reklama
No ale przeciesz niekoniecznie musi dojsc do infantylizacji malzonka. Moze zachowywac sie i traktowac twoje piersi jak mezczyzna "po doroslemu" :) Nie musi gaworzyc :laugh:
Dlaczego nie akceptujesz ssania mleka ? Czy to powod podobny jak w przypadku nieakceptowania wydzielin podczas seksu oralnego czy w glowie ulozylas to sobie tak, ze pokarm jest tylko dla dzieciatka ?
 
Do góry