reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

meridia

lidzia7905 gratuluję pierwszych sukecesów. Jak tak dalej pójdzie, to za miesiąc będziesz szczuplejsza ode mnie. Powodzenia!!!
 
reklama
30 tabletek kosztuje 60zł + koszt przesylki tj.10zł.,i jest to kuracja na jeden miesiąc.
Kuracja na 3 miesiące wynosi 170 zł ,jest to 90 tabletek.
Ja na razie zamówiłam na miesiąc ,bo chciałam sprawdzić czy to faktycznie działa.
 
mi dzisiaj pani doktór przepisala meridię ale zanim ją kupiłam postanowiłam poszukać czegoś na jej temat w necie i teraz mam mętlik w głowie. mam do zrzucenia 10 kg, ale zawsze byłam pulchna i nigdy nie udało mi się schudnąć. może to szansa ten lek??? wcześniej chodziłam na aerobik i nic - 3 kg, a wyrzeczeń było dużo - 0 słodyczy, ciemne pieczywo itd. ale jakoś boję się tej meridy bo strasznie w działaniu przypomina narkotyki i boję się jo-jo. z drugiej strony może dzięki temu że się nie je skurcza się żołądek i człowiek nabiera pozytywnych nawyków żywieniowych???co robić????????????????nie chcę być gruba i najgrubsza z koleżanek.
 
no i kupiłam dzisiaj ten cudowny niby lek. od jutra zaczynam. zobaczymy. pomyslałam że jak sama nie sprawdzę to nigdy nie przekonam się jak to działa i czy rzeczywiście jest dobra czy nie. dam znać Wam wszystkim za jakiś czas.
 
Ja też mam do zgubienia ok 20 kg. Na razie i tak nic nie mogę z tym zrobić za pomocą wspomagaczy gdyż karmię piersią mojego maluszka. A ta nadwaga nie jest spowodowana ciążą. W ciąży przytyłam 9 kg i w miesiąc po porodzie już tych 9 kg nie miałam na sobie. Dalej, mimo że karmię, waga stoi jak zaklęta. Te 20 kg to z ostatnich 5 lat. Przede wszystkim LEŃ, siedząca praca, tryb życia, prochy antykoncepcyjne, no i rozpusta żywieniowa. 
Chciałabym się czegoś dowiedzieć o preparacie APPTRIM . JoSu może coś wiesz na jego temat???
Będę wdzięczna za odpowiedź
pozdrawiam was wszystkie(kich)
elwis
 
Witam!!! :D ;)
To już tydzionek minął...uff,ale nie było żle.Pierwszy dzień ,był dla mnie najgorszy ,bolała mnie glowa i ogolnie dziwnie sie czulam,teraz za to jest ok.Bywają wieczorki że trochę myśle o jedzeniu,ale da się to przeżyć ;),po za tym rewelacja,przez cały dzień jedzenie może nie istnieć.Cały czas jeżdzę na rowerku po 30 min.na dzień dzisiejszy 4,5 kg balastu mniej,to dopiero czubek góry lodowej,ale myślę,że w końcu się uda...

Pozdrawiam wszystkich..............................Lidzia
 
hej dziewczyny!!!meridia to ściema. śmiać mi się chce kiedy przypomnę jaka byłam podniecona że ją kupiłam. to już dwa tygodnie, odkąd łykam ten lek i waga pokazuje 2,5 kilo mniej. ale to zasługa moja a nie meridii bo jem mało i 5 razy dziennie - jakieś 900-1000 kcal. do tego aerobik i siłownia. nie wierzcie więc w to co tu wypisują, że to takie dobre i skuteczne!!! ja dałam się nabrać! pozdrawiam.
 
reklama
ale tu tych dystrybutorow czatuje na takich jak my...
szkoda gadac

jak tam Lidzia? ja cie pociesze,bo rowniez mam 40kg do zrzucenia,polecasz ja nadal?
 
Do góry