reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Medycyna, lekarze, lekarstwa i porady

ewelcia ja jak mialam w pl zakladana to mnie nic nie bolalo:no:tylko takie nieprzyjemne uczucie:sorry:a tutaj to nic nie czulam,spalam sobie a potem tez nylo ok:tak:uspali mnie na 10minut:tak:
 
reklama
Gp stwierdzila ze w moim przypadku zastrzyk bedzie najbezpieczniejszy.. Dostalam recepte i mam sie zglosic do 5go dnia okresu. Fakt,apetyt sie wzmaga po zastrzyku,ale jej zdaniem,jesli bede sie pilnowac z jedzeniem,tzn.jesc jak dotad,nie powinnam przytyc.. Will see :-)
Dzieki za wszelkie podpowiedzi :-)
 
anineczko a czemu wkladki nie chcesz???ja mam juz drugi raz:-)skuteczna i libido nie spada:zawstydzona/y:

aga uwazaj na cerazette bo z nich Oliwia wyszla:baffled:

Ty mnie kobieto nie strasz:eek::eek::eek::baffled:ja tu se do tej pory spokojnie spalam ,bez problemow a Ty mi tu z Olivka wyjezdzasz:-Dmam nadzieje ze u mnie bez niespodzianek bedzie zreszta tyle ile bralam tabletki nigdy mi sie nie udalo zajsc wiec niech tak pozostanie:-D:-D
swoja droga Marta to jak to sie stalo zes zaszla????moze nieregularnie zes lykala czy co....wiesz wole sie wywiedziec coby niespodzianki uniknac:-D
 
Gp stwierdzila ze w moim przypadku zastrzyk bedzie najbezpieczniejszy.. Dostalam recepte i mam sie zglosic do 5go dnia okresu. Fakt,apetyt sie wzmaga po zastrzyku,ale jej zdaniem,jesli bede sie pilnowac z jedzeniem,tzn.jesc jak dotad,nie powinnam przytyc.. Will see :-)
Dzieki za wszelkie podpowiedzi :-)

Oooo to ja z niecierpliwością czekam na wieści jak znosisz zastrzyki.A nie wiesz ile one kosztują?

Good luck ;-)
 
aga ja mialam ustawione w telefonie,codziennie o 20 bralam:tak:a tam są dni napisane więc bym wiedziała jakbym zapomniała:tak:Damian miał 11 miesięcy jak zaszłam w ciąż i może powinnam była juz zmienic??ale nadal karmiłam więc powinny działac:tak:przed Szymkiem przez 3 miesiące brałam yaśminelle po wkładce zeby zajśc w ciąże i skuteczne były ale to krótko brałam:-)ale myśle ze na każdą inaczej działają tabletki chociaż o cerazette sie tez nasłuchałam:baffled:a ty je brałas wcześniej czy pierwszy raz??
 
Oooo to ja z niecierpliwością czekam na wieści jak znosisz zastrzyki.A nie wiesz ile one kosztują?

Good luck ;-)
Nie wiem,ale zapytam jak bede w aptece. Ztym ze ja mam MC to moze taniej,bo nie sadze ze 50c,choc kto wie..
Anyway nie wiem czy sie przemoge.. Poczytalam troche i sie dygam,przyznam szczerze. Fakt,zastrzyki te blokuja powstawanie komorek rakowych,ale..powoduja tez obkurczanie macicy. Babka napisala na forum,ze nie moze miec dzieci po nich.. Poza tym to tycie. Ponoc.wcale nie trzeba sie specjalnie objadac zeby przybrac. Poza tym b.dlugo zostaja w.organizmie,a jak mi sie zachce dziecka nagle?;-) czekac co najmniej pol roku na powrot okresu?:-/
Kurcze chyba odpuszcze se calkiem ta antykoncepcje narazie i zapodam ten zastrzyk jak juz nie bede chciala miec dzieci. Najgorsze te bole na owulacje i samo krwawienie,ale coz.. Zycie :-/
 
hej dziewczyny,
czy znacie może jakiegoś dobrego dentystę w Dublinie,
znalazłam niedawno taką klinikę sosmile.com i się zastanawiam nad nimi, czy ktoś może korzystał z ich usług?
dzięki
 
aga ja mialam ustawione w telefonie,codziennie o 20 bralam:tak:a tam są dni napisane więc bym wiedziała jakbym zapomniała:tak:Damian miał 11 miesięcy jak zaszłam w ciąż i może powinnam była juz zmienic??ale nadal karmiłam więc powinny działac:tak:przed Szymkiem przez 3 miesiące brałam yaśminelle po wkładce zeby zajśc w ciąże i skuteczne były ale to krótko brałam:-)ale myśle ze na każdą inaczej działają tabletki chociaż o cerazette sie tez nasłuchałam:baffled:a ty je brałas wcześniej czy pierwszy raz??

no ja wlasnie pierwszy raz mam te tabletki i dostalam je jak juz nie karmilam piersia:confused2:przy Mayce mialam Noriday jak karmilam ale masakra byla i wrocilam do ovranette ....teraz jak skonczylam karmic to poszlam dopiero po tabsy i dostalam cerazatte bo i ze wzgledu na wiek i na problemy z krzepnieciem krwi i cukrzyca co mialam w ciazy i jest prawdopodobienstwo ze mi powroci.....i dlatego sie pytam ,bo reaguje na nie dobrze, ogolnie jestem zadowolona i nie chcialbym zmieniac raczej bo skutkow ubocznych nie mam:tak:staram sie brac je regularnie ale zdarza mi sie zapomiec( biore o 22.00) i mam nieraz poslizg ( nawiecej zdarzylo mi sie chyba ze 3 godziny)


Madbebe no i u mnie jest ten sam problem bym rzekla:-Dniby nie chce wiecej dzieci,ale zdecydowac sie na inna antykoncepcje nie moge:-Dbo a noz mnie sie zachce jakiegos malenstwa i co????tabletki odstawiam i po klopocie a zastrzyki ,implanty to juz inna inszosc...nie tak latwo by poszlo a ja juz mloda taka nie jestem i czasu na czekanie nie mam:-D:-D:-Dja tam lubie mimo wszystko kontrole:rofl2:
 
aga cerazette właśnie można wziąc z poślizgiem do 3 godzin:tak:a mi lekarz mówił ze jak skończe karmic to da mi inne:eek:skutków ubocznych tez nie miałam:sorry:mi lekarz mówił ze to są tabletki dla karmiących:eek:
 
reklama
aga cerazette właśnie można wziąc z poślizgiem do 3 godzin:tak:a mi lekarz mówił ze jak skończe karmic to da mi inne:eek:skutków ubocznych tez nie miałam:sorry:mi lekarz mówił ze to są tabletki dla karmiących:eek:

takie wlsanie opinie o nich kraza ze dla karmiacych:tak:ale to normalne tabletki sa:tak: nie koniecznie dla tych co karmia....
mam nadzieje,ze zadnej niespodzianki u mnie nie bedzie:-D
 
Do góry