reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Masturbacja

wg mnie, jak już wsadziła to na pewno nie wyjęła
olka21 pisze:
najpierw go obrala potem wsadzała
bo od kumpeli znajoma obrała banana i go włożyła to zaraz leciała do gina żeby jej wyjął ;) ale to jest bezsens...przecież wiadomo że obrany banan zaraz sie złamie i zginie w pochwie,przecież tam są zbyt mocne mięśnie i jest zbyt ciasno ::) :p
 
reklama
nie no wy kurde zartujecie!
lubie robic sobie dobrze sama, ale nigdy nie uzywalam do tego rzeczy przeznaczonych do jedzenia :D
nie wierze! :laugh:
 
Do jedzenia nie ? To jakich używałaś: do pisania, do mycia zębów, do telefonowania, do przesadzania kwiatków, do cięcia materiału, do przechowywania cygara, do mierzenia temperatury, do szczotkowania włosów, do złożenia główki podczas snu, do sterowania tv, do wzuwania butów, do trzepania dywanów ?
 
cytrynka pisze:
Do jedzenia nie ? To jakich używałaś: do pisania, do mycia zębów, do telefonowania, do przesadzania kwiatków, do cięcia materiału, do przechowywania cygara, do mierzenia temperatury, do szczotkowania włosów, do złożenia główki podczas snu, do sterowania tv, do wzuwania butów, do trzepania dywanów ?
:laugh: :laugh: :laugh: :laugh:
 
ulik pisze:
:laugh:
wlasciwie to nie uzywalam niczego poza wibratorem :)
widac jakas mało wyluzowana jestem ;)
Chyba tak. :p Ale serio - moja kumpela bardzo chwali elektryczna szczoteczkę do zebów w zastepstwie wibratora. Włosie na "groszek". ::) Podobno niesamowite przeżycie. Z kolei na mnie mizianie raczej nie działa, ja potrzebuję penetracji. :p
 
Ponieważ istniały dwa wątki o tym samym temacie, połączyłam je w jeden. Połączone wątki nosiły tytuł " Masturbacja" i "onanizujecie się? " .
 
Wedlug mnie dobry widbrator w domu kazdej kobiety to podstawa jej udanego pozycia .....taka nie dopieszczona to chodzi i zrzedzi....i potem awantury o nic i takie tam masz potrzebe i po sprawie wraca partner ty go tulisz i calujesz fantastyczna sprawa u nas sie sprawdza mino faktu ze nie mam podstaw do nazekania z wczesniejszym parterem mi sie zupelnie nie ukladalo a teraz doceniam ten komfort ze idac do lozka wiem ze wyjde z tamtad rozpromieniona i spokojna jak kruszynka ;D
 
JA wszystkim proponume "motylki" tez raczej wole mizianie a to mizianie zadowała kobiety w około 3 minutki :) A na penetracje pozwalam tylko partneroni :)
 
reklama
Lucyann pisze:
Wedlug mnie dobry widbrator w domu kazdej kobiety to podstawa jej udanego pozycia .....taka nie dopieszczona to chodzi i zrzedzi....i potem awantury o nic i takie tam masz potrzebe i po sprawie wraca partner ty go tulisz i calujesz fantastyczna sprawa u nas sie sprawdza mino faktu ze nie mam podstaw do nazekania z wczesniejszym parterem mi sie zupelnie nie ukladalo a teraz doceniam ten komfort ze idac do lozka wiem ze wyjde z tamtad rozpromieniona i spokojna jak kruszynka ;D

ale po co Ci ten facet, skoro wibrator Cię tak wspaniale zadowala
 
Do góry