reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Masturbacja

Agawa pisze:
Nie myślmy stereotypowo, kto powiedział, że każdy mężczyzna MUSI doznawaź seksualnych uniesień na widok masturbującej się kobiety i gdzie ta prawda zapisana, że na każdego faceta taka kobieta POWINNA działać? - bzdura!
Bo kobiece techniki masturbacyjne, są często MAŁO WIDOWISKOWE !
Poduszka, zaciskanie ud, prysznic ? Nuda !
 
reklama
nie potrzeba wynajdywać sposobów wystarczy stary sprawdzony tzn paluszek na łechtaczce i efekt gwarantowany
 
och, ty chyba marul nie wiesz ile moze taki maly kobiecy paluszek.
a i to mozna urozmaicac - paluszek jeden lub dwa, paaluszek z zapuszczonym paznokietkime (wrrrrrrrr..) lub nie, a moze paluszek z tipsikiem ;)?
 
marianeczka pisze:
och, ty chyba marul nie wiesz ile moze taki maly kobiecy paluszek.
a i to mozna urozmaicac - paluszek jeden lub dwa, paaluszek z zapuszczonym paznokietkime (wrrrrrrrr..) lub nie, a moze paluszek z tipsikiem ;)?

ja piszę, że nuda do oglądania!
 
Tu oglądanie nie jest najważniejsze tylko czerpane doznania a te mogą być naprawde przyjemne-Marianeczka widze wie o co chodzi
 
ada1 pisze:
Tu oglądanie nie jest najważniejsze tylko czerpane doznania a te mogą być naprawde przyjemne-Marianeczka widze wie o co chodzi

Ty za to nie wiesz
napisałem, że nie kręci mnie ogladanie, zajrzyj troche do tyłu
 
reklama
marianeczka pisze:
och, ty chyba marul nie wiesz ile moze taki maly kobiecy paluszek.
a i to mozna urozmaicac - paluszek jeden lub dwa, paaluszek z zapuszczonym paznokietkime (wrrrrrrrr..) lub nie, a moze paluszek z tipsikiem ;)?
Eeee, czymże to jest wobec dramatycznej a znojnej pracy krzepkiego ramienia z zaangażowaniem całego barku a nawet torsu !

P.S. Czy tipsy mają jakieś walory praktyczne w tym względzie ? Pytam całkiem serio, bo nie nabyłam jeszcze tego "gadżetu".
Lubię za to drapanie paznokciem (męskim) szczytów brodawek. Mrrrrrrr.... ::)
 
Do góry