reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marzec 2019

Kiedy założyć wątek zamknięty?

  • 1 miesiąc

    Głosów: 5 100,0%
  • 3 miesiące

    Głosów: 0 0,0%
  • 5 miesięcy

    Głosów: 0 0,0%

  • Wszystkich głosujących
    5
  • Ankieta zamknięta .
Powiem ci że byłam 3 tyg temu na weselu i też miałam takie myśli jak Ty.
Bałam się ze będę wymiotować i zaraz pójdę spać ale było całkiem inaczej.byłam do 3 nad ranem i wytanczylam się nad wszystkie czasy.super było.zobaczysz że będziesz miała dużo siły i chęci na zabawę [emoji4]

Oby bylo tak, jak piszesz! :D
 
reklama
Hej Mamusie :)
Ja niestety witam się raz na jakiś czas ale staram się większość postów nadrabiać. Dzisiaj pracowałam 11h na pełnych obrotach, małego oddałam w opiekę babci na cały dzień. Padam z nóg. W weekend mieliśmy wesele i kilka osób z rodziny męża dowiedziało się o ciąży :) cieszę się ze się to stało bo mam dosc ukrywania się ciagle, a mój brzuch jest już dosc spory. ale było zaskoczenie ze tak szybko będziemy mieli kolejnego dzidziusia :)

Widziałam burzliwa dyskusje o pappa. Powiem Wam ze ja w pierwszej ciąży bez namysłu robiłam prenatalne usg+ pappa ale teraz się zastanawiam czy robić pappa. Największym zaskoczeniem było dla mnie to, ze na tym weselu ba którym byliśmy w weekend była żona kuzyna męża która jest już na końcówce ciąży i pyta mnie czy ja robiłam wogole prenatalne przy pierwszym bo ona nie robiła bo w sumie lekarz jej powiedział ze wszystko ok na zwykłej wizycie usg i ze jak chce to może „dodatkowo” zrobić prenatalne. Byłam w szoku ze jeszcze lekarze maja takie teorie... myślałam ze każda kobieta już robi prenatalne usg. A Wasze brzuszki tez już kraglutkie? U mnie z uwagi na okres między ciążami brzuch strasznie szybko było widać a teraz wyrównał się z cycami [emoji14] jak on tak będzie rosnąl to pęknę chyba
Zazdroszczę brzuszka. U mnie synek ma aktualnie 10 miesiecy i wszyscy mówili że brzuszek szybko wyskoczy a tu nic. Mam nadzieję ze za miesiąc sytuacja sie zmieni.
Nie przemęczaj się za bardzo.
Tez prenatalne tu u mnie zawsze było obligo.
W poprzedniej ciąży nie robilam PAPPA bo chodzę prywatnie. Teraz moj gin zrobil mi ba nfz wiec zrobilam.
Pewnie i tak bym nie myślała o usunięciu w razie czego ale w sumie ciesze sie ze tym razem zrobilam [emoji5]
 
@Adeline89 rozumiem teoj tok myslenia. Jesli mialoby przyniesc stres lepiej sobie darowac. Ja chcialam wiedziec. Na amnio i tak bym nie poszla nawet jakby byl zly wynik. No chyba, ze usg byloby zle, to moze bym sie nad amnio zastanowila. Mialam na prenatalnych fajna babeczke, ktora wszystko jasno wytlumaczyle, ze jesli usg jest dobre, to pappa jest glownie statystyka. I ma nadzieje, ze przeniesie mnie choc do ryzyka sredniego, a mi na szczescie za kazdym razem wychodzi niskie. Tak wiec nie stresowalam sie zbytnio. Ale czasem lepiej wiedziec i tak jak dziewczyny pisza, by miec czas sie nastawic. Nie przekonuje cie do tych badan. Po przejsciach wszystko wyglada inaczej i zupelnie inaczej przezywa sie ciaze. Bardziej swiadomie i niestety z wieksza doza wsluchiwania sie w cialo, a co za tym idzie zycie w ciaglym leku. Ja tez baaaardzo sie boje. Mam nadzieje, ze maluszek zyje. Od kilku dni nie krwawie juz, ale ciagle sni mi sie poronienie. Nic to, mam w tym tygodniu wizyte, to sprawdze co z maluszkiem
 
Powiem ci że byłam 3 tyg temu na weselu i też miałam takie myśli jak Ty.
Bałam się ze będę wymiotować i zaraz pójdę spać ale było całkiem inaczej.byłam do 3 nad ranem i wytanczylam się nad wszystkie czasy.super było.zobaczysz że będziesz miała dużo siły i chęci na zabawę [emoji4]
Ja tak samo ;-) i apetyt na weselu wrocil.i najadlam sie tak ze ledwo chodzilam i do 2 sie bawilam
 
Dzień dobry,
dzieci już w szkole, młoda jak tylko usiadła na fotelu w autobusie zaczeła płakać, ciekawe jak długo będzie tak ryczeć? Syn lajtowo przeszedł przez przedszkole a córa cały czas płacze bo chce do mamy!! Ach ta mama, wylelala i ma za swoje.
W końcu mam sny ciążowe a i dziś złapał mnie skorcz w nocy w łydce Chyba jednak będę brać co dziennie witaminki.
W poprzednich ciążach też nie robiłam prenatalnych, z córa lekarka powiedziała że wszystko ok, a i młoda jestem i bez obciążeń a z synem nawet nie wiedziałam że takie coś jest.
Witam nowe mamuśki, no dużo nas się nazbieralo! Też już czekam na zamkniety;)
 
reklama
Ja nie robiłam prenatalnych i w tej ciąży też nie... Jak na USG jest wszystko OK, to nie będę robić, ale to MOJA decyzja, nikogo innego, chociaż lekarz powiedział to samo, mogę zrobić, ale jak wszystko jest OK to nie ma potrzeby
 
Do góry